RecentX 5.0.7

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RecentX to nieskomplikowana, ale bardzo przydatna aplikacja do szybkiego i bezproblemowego uruchamiania plików.

Warto skorzystać z możliwości oferowanych przez RecentX, by nie tracić czasu na przebijanie się przez kolejne ekrany folderów, poszukiwanie dokumentów na liście plików czy też skrótów. Program zapamiętuje aktywność użytkownika i w razie potrzeby natychmiastowo uruchamia wskazane pliki, foldery czy zakładki. Aby to zrobić, należy jedynie wpisać odpowiednią nazwę i kliknąć przycisk. Aplikacja oferuje także funkcję, dzięki której możemy wyświetlić najnowsze pliki, jak również zapoznać się ze wszystkimi dokumentami.

RecentX okazuje się bardzo przydatnym narzędziem dla osób, które pracują na rozmaitych plikach i np. wysyłają je pocztą elektroniczną. Pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu w codziennej pracy i zwiększyć wydajność użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
betmariss   6 #2 19.09.2016 05:22

Na stronie producenta nie ma nic o wersji darmowej. Jest właśnie tylko płatna. To w końcu jak to jest z tym programem? Może ktoś by sprawdził i wyjaśnił, dlaczego tutaj w opisie jest licencja darmowa?

cameleon06   8 #1 12.06.2016 15:25

Redakcja pisze , że program darmowy a okazuje się, ze tylko na 30 dni . Więc to jest testowy a nie darmowy. Owszem ciekawy program gdyż szybko można znaleźć co to potrzebne w danej chwili , ale co z tego skoro po upływie 30 dni przestanie działać.