Recenzja BlackBerry 9800 Torch i inne nowości w labie

Strona główna Aktualności

O autorze

W uruchomionym niedawno dziale lab opublikowaliśmy właśnie recenzję najnowszego BlackBerry 9800 Torch, który łączy kilka ciekawych cech - jest to zaawansowany smartphone wyposażony zarówno w duży, dotykowy, pojemnościowy ekran, Trackpad oraz klawiaturę QWERTY. Z naszego punktu widzenia szczególnie interesujący jest także najnowszy system operacyjny firmy RIM - BlackBerry OS 6.0 - oraz rozwiązania z zakresu mobilnego dostępu do poczty w trybie push za pomocą usług BIS i BES. Zwróciliśmy też uwagę na ciekawe możliwości aplikacji BlackBerry Desktop, w tym synchronizację danych między urządzeniem a komputerem z pomocą WiFi.

Zainteresowanych tematem zapraszamy do recenzji, w której weryfikujemy tezę BlackBerry 9800 Torch - nie tylko dla Obamy?

Przy okazji wsłuchaliśmy się w Wasze uwagi i do wszystkich recenzji dodaliśmy streszczenia, które na samej górze eksponują najważniejsze wady i zalety testowanych urządzeń. Pracujemy też nad otwarciem mikrobloga tak, by za pomocą specyficznego mechanizmu komentarzy dać Wam większe możliwości interakcji z publikowanymi treściami, których będzie teraz przybywać - kolejne recenzje już wkrótce. Liczymy też, że przypadnie Wam do gustu formuła recenzji eksponująca nie tylko techniczne walory urządzenia, ale i bardziej użytkowe oraz te związane z naszą tematyką, oprogramowaniem.

Zapraszamy także do lektury wcześniej opublikowanych materiałów: recenzji multimedialnego wideotelefonu IP Grandstream GXV3140, testu szybkich dysków SSD Kingstona z serii V+, artykułu na temat netbooka ASUS 1215N i testu macierzy sieciowej Synology DS710+.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi