Recolor - Coloring Book For Adults Recolor - Coloring Book For Adults

Strona główna iOS Grafika i fotografia Malowanie i rysowanie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Recolor - Coloring Book For Adults to aplikacja, w której znajdziemy setki relaksujących kolorowanek. Adresowane są głównie do dorosłych, ale można je oddać do zabawy także dzieciom.

W aplikacji znajdziemy mnóstwo kategorii tematycznych, wg których pogrupowano kolorowanki. To m.in. sportowe, przyrodnicze, związane z rocznicami, mandale, obrazy w 3D, pop art i wiele innych. Program ma też wbudowany skaner, dzięki któremu możemy przesłać do niego własną kolorowankę.

Pliki możemy kolorować wedle uznania, korzystając z rozbudowanej palety kolorów i odcieni. Po zakończeniu pracy, gotową kolorowankę możemy udostępnić np. SMS-em lub przez Facebook Messengera, a także zapisać w pamięci urządzenia.

W darmowej wersji aplikacji znajdziemy tylko nieco ponad 20 obrazków do pokolorowania. Aby odblokować dostęp do wszystkich, a także skorzystać z dodawanego codziennie obrazka dnia, należy wykupić subskrypcję. Kosztuje ona ok. 8 euro, jeśli płacimy co miesiąc lub ok. 40 euro, jeśli zdecydujemy się opłacić z góry cały rok korzystania z programu. Twórcy aplikacji pozwalają sprawdzić jej możliwości za pomocą trwającego 7 dni bezpłatnego okresu próbnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!