r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Recorder Pro 2.1

Strona główna iOS Akcesoria Nagrywanie rozmów i dyktafony

Recorder Pro to zaawansowany dyktafon, który ma możliwość nagrywania dźwięku w formatach MP3, M4A, CAF, AIFF i WAV, zarządzania nimi i zabezpieczania nagrań hasłem. Pliki, które mają być chronione, należy umieścić w specjalnym folderze i ustawić hasło dostępowe.

Możliwość ochrony nagrań hasłem to podstawowa zaleta aplikacji Recorder Pro, ale nie jedyna. Do nagrań można dopisywać zakładki w czasie nagrywania, by potem móc łatwo wrócić do ważnego momentu.

Nagrania można też udostępniać w różnych formatach, w tym jako ZIP i jako PDF z osadzonym nagraniem. Format zapisu można wybrać w ustawieniach aplikacji.

Aplikacja pozwala także zarządzać nagraniami, odtwarzać je i zmieniać tempo przesłuchiwania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mała przecena w App Store – kilka przydatnych aplikacji zupełnie za darmo

6
17.05.2016  •  Anna Rymsza

Szukasz edytora tekstu? Aplikacji do kontrolowania wydatków? Zaawansowanego dyktafonu? Zbieg okoliczności sprawił, że dziś w App Store można za darmo pobrać sporo przydatnych aplikacji, a także kilka typowo rozrywkowych. Wybrałam dla Was cztery najlepsze, które naprawdę warto mieć. Matcha Matcha to wygodny edytor tekstu, notes i lista rzeczy do załatwienia. Program sprawdzi się zarówno przy planowaniu podróży, robieniu zakupów, rozdzielaniu zadań, jak i pisaniu opowiadań. Jego normalna cena to 10 dolarów, tym bardziej warto tę aplikację zgarnąć za darmo. Matcha to także świetny klient…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.