Recordzilla Screen Recorder Recordzilla Screen Recorder 1.6

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Recordzilla Screen Recorder to aplikacja przeznaczona do nagrywania wszystkiego co się dzieje na ekranie monitora. Oprócz tego może służyć do przechwytywania plików multimedialnych, zapisując je na dysku twardym w formacie AVI, WMV, SWF lub FLV.

Za pomocą Recordzilla Screen Recorder możemy nagrywać sekwencję wideo z całego pulpitu lub jego dowolnego fragmentu, a także z aktywnego okna lub uruchomionej gry. Program idealnie nadaje się do tworzenia prezentacji lub filmów szkoleniowych, a także przechwytywania strumieni wideo z najpopularniejszych witryn internetowych (na przykład z YouTube).

Program umożliwia nagrywanie sekwencji wideo przy użyciu mikrofonu, potrafi również zgrywać różne materiały wideo przy użyciu karty telewizyjnej lub kamery internetowej (Skype, MSN Messenger, AIM czy ICQ). Oprócz tego obsługuje skróty klawiszowe i oferuje wbudowany harmonogram zadań, umożliwiający nagrywanie obrazu w określonym czasie.

W aplikacji nie zabrakło przydatnych opcji konfiguracyjnych do zmiany różnych parametrów podczas przechwytywania obrazu. Użytkownicy mogą wybrać odpowiedni format zapisu, kodek oraz ustalić wartość Frame rate (szybkość klatek na sekundę). Recordzilla Screen Recorder pozwala też na dodawanie tekstu, daty i czasu, które będą wyświetlały podczas nagrywania sekwencji wideo.

Uwaga!

  • Program Recordzilla Screen Recorder dostępny jest w wersji testowej i użytkownicy mogą go testować przez 9 dni za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!