Recycle Bin Recovery Recycle Bin Recovery 2.4

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Recycle Bin Recovery to narzędzie do odzyskiwania danych. Dzięki niemu przywrócimy pliki nawet jeśli zostały one usunięte z kosza systemu operacyjnego Windows.

Po uruchomieniu Recycle Bin Recovery należy wybrać odpowiedni dysk twardy lub znajdującą się na nim partycję (NTFS lub FAT), a następnie kliknąć przycisk „next”. Narzędzie rozpocznie wówczas analizowanie zawartości wskazanego obszaru na HDD, by później wyświetlić listę plików, które możemy odzyskać. Bardzo przejrzysty kreator sprawia, że nie musimy dysponować specjalistyczną wiedzą i możemy stosunkowo łatwo i szybko przywrócić utracone dane.

Recycle Bin Recovery zawiera również dodatkowy tryb pracy, który pozwala na odzyskiwanie plików ze sformatowanych dysków twardych o dowolnym rozmiarze (nie ma żadnych ograniczeń pod tym względem, co oznacza, że aplikacja świetnie radzi sobie także z przywracaniem danych umieszczonych na nośnikach o pojemności wielu terabajtów).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!