Red Ball 4 Red Ball 4 1.4.21

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Red Ball 4 to dwuwymiarowa zręcznościówka z bardzo prostą do opanowania mechaniką rozgrywki i nieskomplikowanym sterowaniem. W pewnym sensie może ona budzić skojarzenia z kultową serią Angry Birds.

Jak wygląda rozgrywka?

Zadaniem gracza w Red Ball 4 jest sterowanie tytułową, czerwoną kulką, która turla się po rozmaitych obiektach otoczenia i może wskakiwać na rozmaite przeszkody, by zebrać rozrzucone tu i ówdzie przedmioty; gdzieniegdzie należy także rozwiązać nieskomplikowaną zagadkę logiczną, by zyskać dostęp do kolejnego fragmentu danej planszy.

Red Ball 4 pozwala na przesuwanie sympatycznego bohatera strzałkami widocznymi z lewej strony ekranu oraz skakanie poprzez stuknięcie kulki umieszczonej w prawej części wyświetlacza.

Początkowe etapy (łącznie jest ich aż 75) są banalnie łatwe, ale z czasem w Red Ball 4 poziom trudności wzrasta. Mało tego, na drodze czerwonej kulki pojawiają się również wrogowie oraz bossowie, których pokonanie wymagane jest do ukończenia niektórych poziomów.

To nie jest free-to-play

Red Ball 4 jest grą darmową, ale możemy za nią zapłacić. Po uiszczeniu opłaty w wysokości 9,99 złotych odblokujemy wersję Premium, usuwając reklamy, odblokowując wszystkie poziomy i zyskując dostęp do nieskończonej liczby żyć.

Najważniejsze cechy:

  • nieskomplikowana zręcznościówka z dwuwymiarową grafiką
  • proste do opanowania sterowanie
  • aż 75 rozmaitych poziomów do ukończenia
  • skacz, przesuwaj przedmioty, omijaj pułapki, walcz z przeciwnikami
  • za darmo (możliwość zakupu wersji Premium)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!