RedCrab RedCrab 7.16

Strona główna Windows Akcesoria Kalkulatory
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RedCrab to bezpłatny i zarazem rozbudowany kalkulator naukowy, wyposażony w pełnoekranowy edytor formuł.

Pisanie różnych formuł i działań matematycznych przy użyciu programu jest niezwykle proste i intuicyjne, a to wszystko za sprawą innowacyjnego edytora, w którym wszystkie operacje matematyczne wykonujemy na wirtualnej kartce papieru.

RedCrab poza standardowymi opcjami do wykonywania prostych obliczeń matematycznych, oferuje też możliwość stosowania bardziej skomplikowanych działań. Bez żadnego problemu obliczymy całki, logarytmy, liczby złożone bądź inne bardziej rozbudowane działania matematyczne zawierające wektory, ułamki czy funkcje trygonometryczne.

Korzystając z kalkulatora możemy pisać dowolny tekst, rysować złożone schematy, a także stosować znaki z alfabetu greckiego, które często stosuje się w fizyce lub matematyce. RedCrab to niezwykle przydatny kalkulator nie tylko dla studentów i uczniów, ale również dla naukowców i inżynierów. Warto dodać, że nie wymaga instalacji na twardym dysku i posiada niezbędne narzędzia do drukowania, pisania różnych rodzajów wzorów i formuł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!