RedCrab 6.36

Strona główna Windows Akcesoria Kalkulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RedCrab to bezpłatny i zarazem rozbudowany kalkulator naukowy, wyposażony w pełnoekranowy edytor formuł.

Pisanie różnych formuł i działań matematycznych przy użyciu programu jest niezwykle proste i intuicyjne, a to wszystko za sprawą innowacyjnego edytora, w którym wszystkie operacje matematyczne wykonujemy na wirtualnej kartce papieru.

RedCrab poza standardowymi opcjami do wykonywania prostych obliczeń matematycznych, oferuje też możliwość stosowania bardziej skomplikowanych działań. Bez żadnego problemu obliczymy całki, logarytmy, liczby złożone bądź inne bardziej rozbudowane działania matematyczne zawierające wektory, ułamki czy funkcje trygonometryczne.

Korzystając z kalkulatora możemy pisać dowolny tekst, rysować złożone schematy, a także stosować znaki z alfabetu greckiego, które często stosuje się w fizyce lub matematyce. RedCrab to niezwykle przydatny kalkulator nie tylko dla studentów i uczniów, ale również dla naukowców i inżynierów. Warto dodać, że nie wymaga instalacji na twardym dysku i posiada niezbędne narzędzia do drukowania, pisania różnych rodzajów wzorów i formuł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #7 05.02.2018 15:44

Hm... to, co koledzy piszą o licencji po roku, brzmi interesująco. Ja tego jeszcze rok nie używam, ale dobrze wiedzieć.

Autor edytował komentarz w dniu: 05.02.2018 15:45
darek719   42 #6 15.07.2016 09:02

Dobry program, polecam.

  #5 01.05.2016 23:39

RedCrab to najgorszy syf jaki może użytkownik spotkać sposód manipulacyjnych praktyk typu adware, spyware i podobne. Program wygląda na darmowy, to w rzeczywistości darmowy nie jestj a jak napisał portal dobreprogramy.pl Kosztuje 14,90 $ dolarów Wersja RedCrab, ta która jest oferowana, 5.72 nie posiada kilku funkcji, jak na przykład wstawienie w arkuszu suwaka dla zmiennej. Nie ma też możliwości wstawienia własnej funkcji/programu. Wystarczy, innych porażek funkcjonalnych już nie trzeba wymieniać. Wersja 4.47 nie uruchomi się, program się zablokuje, podobnie jak pisze użytkownik dzieje się to z rzekomo darmową wersją po roku użytkowania. O czym nie pisze producent. Stracona godzina na istalacje i zapoznanie się i przekonanie się, że to syf marketingowy. Rozczarowanie. Czerwona kartka.

  #4 20.04.2016 10:43

SMath, testowałem, więc odpowiedź nie będzie niemerytoryczna - SMath nie posiada wbudowanych funkcj do rozwiązywania choćby równań różniczkowych. Są załączone jedynie skrypty do tych celów. Jeśli chcesz dopisać skrypt np. parametryzujący równanie różniczkowe to będziem musiał skrypt obudowywać skryptem. Nonsens. Takim sposobem, to wszytkie zastosowania można zrobić samemu. Więc po co się uczyć środowiska, które zaraz przy średniozaawansowanych zadaniach staje się bezużytyeczne. SMath to słabe środowisko, bo za darmo. No może użyteczne do etapu licealnego za wyłączeniem klas matematyczno-fizycznych.

  #3 18.08.2015 19:28

W wersji 4.x program przestawał działać po roku i wyświetlał komunikat "This software is expired!".

  #2 29.06.2013 04:11

Opis fatalny, czyżby zawiódł maszynowy tłumacz?

Nie "liczby złożone" a obliczenia na "liczbach zespolonych"

  #1 16.07.2012 08:32

dlaczego na dobrychprogramach nie ma 'smath' ? programu na wiele platform i za free?