RedPhone :: Private Calls RedPhone :: Private Calls 1.0.3

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

RedPhone :: Private Calls to otwarta i darmowa aplikacja służąca do nawiązywania szyfrowanych połączeń głosowych. Jest dopełnieniem komunikatora TextSecure, który pozwala na wymianę wiadomości tekstowych i sms.

Podobnie jak w innych usługach Open Whisper Systems logowanie weryfikacja oraz identyfikacja odbywa się za pomocą naszego nr. telefonu. Dzięki łatwiej możemy sprawdzić kto jeszcze korzysta ze wspieranych aplikacji. Program na podstawie naszej książki adresowej sam podpowie odpowiednie osoby.

Dzwonić możemy jedynie do osób korzystających z komunikatora. W innym przypadku zostanie zasugerowane wysłanie zaproszenia. Samo połączenia nie odbiega od klasycznej rozmowy telefonicznej. Różni się jednak poziomem bezpieczeństwa. Po pierwsze jest szyfrowane, po drugie zaraz po nawiązaniu połączenia sugeruje weryfikację za pomocą hasła.

Niestety aplikacja RedPhone :: Private Calls miewa problemy ze stabilnością działania, zwłaszcza przy nawiązywaniu połączenia. Program jest skromnym w możliwości, ale dobrze zabezpieczonym klientem VOiP. Jego sporą zaletą jest brak reklam, darmowość oraz otwarty kod.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!