Redaction 1.2 dla Word 2003

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny dodatek do edytora tekstów Microsoft Word 2003, umożliwiający łatwe usunięcie z edytowanego dokumentu poufnych informacji.

Redaction instaluje się jako dodatkowy pasek narzędziowy w menu Worda i z tego poziomu oddaje, za pomocą jednego przycisku, możliwość oznaczenia zaznaczonych fragmentów tekstu jako poufne. Po zakończeniu procesu redagowania można przy pomocy opcji "Redact Document" wygenerować nowy dokument, w którym zaznaczone wcześniej fragmenty zostaną przykryte czarnym "markerem", co uniemożliwia ich odczytanie pozwalając jednocześnie na zachowanie pierwotnego układu całego dokumentu. Tak stworzony dokument może być dodatkowo zabezpieczony przed edycją.

Uwaga!

1. Dodatek przeznaczony jest do edytora tekstów Microsoft Word 2003 w dowolnej wersji językowej.

2. Do poprawnej pracy dodatku wymagane są zainstalowane w systemie biblioteki Microsoft .NET Framework w wersji 1.1 (wersja 1.2 dodatku powinna pracować poprawnie również z .NET Framework w wersji 2.0). Bilblioteki .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Bilblioteki i inne dodatki

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!