Redneck Rampage 0.7

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Redneck Rampage to strzelanka FPP oparta na technologii użytej w Duke Nukem 3D, która chciała wydeptać własną ścieżkę do niezależności przez wiejskie tereny. Rozgrywkę potraktowano tutaj z jeszcze większym przymrużeniem oka, rzucając gracza w przerysowane środowisko amerykańskich farmerów, wrogich wszystkim obcym, o ile to nie kosmici. Ci bowiem ukradli bohaterowi gry jego ulubione prosię.

Przejęli też szybko kontrolę nad niezbyt rozgarniętymi, za to uzbrojonymi po zęby miejscowymi, dlatego trzeba mieć się stale na baczności. Uważać należy również na lokalną faunę, bo o ile wszędobylskie kurczaki atakować zbyt nie lubią, przykładowo przeogromne komary to już zupełnie inna sprawa. Do eliminacji wrogów używa się standardowego oręża, jak pistolet, strzelba lub dynamit. Mocniejsze bronie pochowano.

Gra Redneck Rampage nie wyróżniała się swojego czasu zbytnio w temacie grafiki, stawiając raczej na specjalnie słabych lotów humor, ale dołożyła kilka groszy do rozwoju gatunku strzelanek. Umożliwiała przesuwanie różnych elementów scenografii, korzystała z drabin do wdrapywania się wyżej, jak też dodawała wskaźniki upojenia alkoholowego i sytości, co przekładało się na lepsze zdolności ofensywne, defensywne, a po zajrzeniu głębiej do butelki bohater stawał się szybkim, zabójczym twardzielem.

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa oferuje do rozegrania dość rozległy pierwszy etap opowieści, na którym rozstawiono wielu przeciwników do wyeliminowania, a także rzeczy do znalezienia.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!