Reeder 3 gotowy na OS X El Capitan

Strona główna Aktualności

O autorze

OS X 10.11, czyli El Capitan, ma się pojawić w App Store już za kilka minut (tak przynajmniej głosi plotka na Twitterze). Pojawiają się też pierwsze programy oficjalnie do niego przystosowane. Jednym z nich jest Reeder – świetny czytnik RSS-ów z synchronizacją z wieloma usługami.

Reeder potrafi połączyć się z usługami: Feedbin, Feedly, Feed Wrangler, FeedHQ, NewsBlur, The Old Reader, Inoreader, Minimal Reader, BazQux Reader, Fever, Readability i Instapaper, a ponadto pozwala szybko udostępniać artykuły na wiele sposobów. Ponadto można go obsługiwać skrótami klawiszowymi i gestami, co daje ogromne możliwości i znacząco przyspiesza „przegląd prasy”.

Reeder właśnie został wydany w wersji 3.0, której można używać na systemach OS X 10.10 i 10.11. Nowości obejmują między innymi więcej skórek i poprawki interfejsu, obsługę rozszerzeń pozwalających udostępniać artykuły na różne sposoby oraz tryb prywatny, którego można używać podczas czytania stron z artykułami. Ponadto program pokaże odnośnik do artykułu po najechaniu na niego kursorem, co ułatwia orientację w natłoku artykułów.

Reedera 3 znajdziecie w naszej bazie programów. Nie jest to niestety program tani, ale dla wielu jego możliwości warto sięgnąć do portfela.Przetestować jego możliwości można korzystając z wersji beta, wciąż dostępnej publicznie. Prawdopodobnie jednak wersja ta wkrótce wygaśnie.

© dobreprogramy