Reedycja promocji Second Shot na egzaminy MCP

Strona główna Aktualności

O autorze

Kolejna zachęta dla tych wszystkich, którzy chcieliby zdawać egzaminy w ramach programu Microsoft Certified Professional, ale obawiają się, że w przypadku negatywnego wyniku stracą sporo pieniędzy - Microsoft uruchomił nową edycję znanej już dość dobrze promocji Second Shot, która umożliwia bezpłatne drugie podejście do tego samego egzaminu w razie niepowodzenia w pierwszej próbie.

Aby wziąć udział w nowej edycji, należy podobnie jak poprzednio zarejestrować się na stronach Microsoft Learning i uzyskać specjalny kod promocyjny. Z tym kodem należy następnie zapisać się na egzamin. Bez obciążenia można od razu go zaliczyć albo, w razie kłopotów, zarejestrować się na ten sam test w kolejnym terminie. Jeśli chodzi o ramy czasowe promocji, to tym razem trwa ona naprawdę długo - oba egzaminy (pierwszy i ewentualny poprawkowy) muszą odbyć się do 30 czerwca 2009 roku.

Promocja obowiązuje na całym świecie i obejmuje wszystkie egzaminy Microsoftu, łącznie z egzaminami Dynamics, za wyjątkiem egzaminów akademickich (rozpoczynających się numerem 072). Jak głosi oficjalne FAQ, oferty nie można łączyć z innymi zniżkami czy promocjami.

Więcej informacji o certyfikatach Microsoftu, korzyściach z nich płynących, samych egzaminach oraz przygotowaniach do nich można znaleźć w naszym artykule Przegląd certyfikacji Microsoftu.

© dobreprogramy