r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Reef Entertainment zapowiada Terminators: The Video Game

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Prace nad grą na motywach filmowej serii Rambo powoli dobiegają końca i brytyjskie Reef Entertainment zaczęło szukać tematu na kolejną produkcję. Skoro w pewien sposób za moment złoży hołd niezapomnianej postaci wykreowanej przez Sylvestra Stallone, zwróciło teraz oczy w stronę Arnolda Schwarzenegerra. Dogadano się z właścicielami praw do Elektronicznego Mordercy, czego efektem będzie Terminators: The Video Game.

Nie wiadomo na razie czy projekt nie zostanie rozbity na dwie osobne produkcje, na motywach filmu z 1984 roku oraz Terminator 2: Judgment Day, bo o ile w obu przypadkach otrzymano licencję na produkt konsolowy, tak jeśli chodzi o tytuł na PC to tylko Dzień Sądu wchodzi w grę. Producenci zarzekają się, że są wielkimi fanami marki i zrobią wszystko, żeby ją uszanować. Jeżeli zyskają prawa do ścieżki dźwiękowej obu obrazów to połowę sukcesu mają w kieszeni — któż nie pamięta motywu przewodniego?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.