r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Refunktion 1.2

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Refunktion to pierwszoosobowa, platformowa skradanka wzbogacona elementami penetracji, odnajdywania, ale przede wszystkim zwiadu. Pozycja wyraźnie przejawia cechy zaczerpnięte z Mirror’s Edge, a także kultowego Portalu.

Galeria programu

Zostajemy rzuceni w odosobnione uniwersum, gdzieś na wysokie dachy nowoczesnej metropolii, w której rządzą złowrogie, bezwzględne i podążające bezustannie naszym tropem robo-kule szpiegule.

Zadaniem robotów jest ochrona całego terytorium gry przed wszelką ingerencją z zewnątrz. Naprzeciw nim wytoczyć możemy jedynie inteligencję, szybkie myślenie i niezawodny zmysł orientacji przestrzennej. Występując w charakterze intruza staramy się odnaleźć i zebrać wszystkie kolorowe sześciany otwierające kolejno niedostępne dotąd tajemne przejścia.

Rozgrywka jest stosunkowo niedługa, ale wymagająca sporego zaangażowania. W trakcie gry nie ma wiele czasu na zastanawianie się i szukanie właściwej drogi. Skaczemy, czołgamy się, wchodzimy w każdy możliwy zakamarek i korzystamy z każdej możliwej okazji, by ustrzec się przed jednookimi strażnikami.

Refunktion to krótkotrwała lecz bardzo wciągająca produkcja, która będzie wymagała od gracza sporej szybkości, a jednocześnie opanowania i błyskotliwości. Zdobycie kompletu kolorowych kostek i zaliczenie wszystkich pomarańczowych pól z pewnością wymagało będzie wielu prób, powtórzeń i dużego poświęcenia ;-).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Refunktion na weekend

3
ROZRYWKA 31.10.2014 | Rafał Szramowiat (szarameta)

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Refunktion - pierwszoosobową, platformową skradankę wzbogaconą elementami penetracji, odnajdywania, ale przede wszystkim zwiadu. Pozycja wyraźnie przejawia cechy zaczerpnięte z Mirror’s Edge, a także kultowego Portalu. Zostajemy rzuceni w odosobnione uniwersum, gdzieś na wysokie dachy nowoczesnej metropolii, w której rządzą złowrogie, bezwzględne i podążające bezustannie naszym tropem robo-kule szpiegule. Zadaniem robotów jest ochrona całego terytorium gry przed wszelką ingerencją z zewnątrz. Naprzeciw nim wytoczyć możemy jedynie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
chocho   4 #1 01.11.2014 11:32

"Refunktion to pierwszoosobowa, platformowa skradanka wzbogacona elementami penetracji, odnajdywania, ale przede wszystkim zwiadu." Oj, przydał by się Wam jakiś cenzor. Wasza nowomowa zaczyna Was przerastać.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.