Reg Converter Reg Converter 1.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Reg Converter to – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – aplikacja umożliwiająca konwertowanie plików rejestru systemu operacyjnego Windows do innych formatów.

Pierwszym krokiem w trakcie korzystania z Reg Convertera jest wyeksportowanie pliku rejestru (.reg) z edytora. Dzięki temu będziemy mogli zapisać go jako .bat, .vbs lub .au3. Wykonywanie tych operacji nie powinno sprawić nikomu większych problemów. Mowa zwłaszcza o konwertowaniu, które opiera się na wskazaniu pliku źródłowego, wybraniu formatu docelowego i kliknięciu jednego przycisku.

Warto wspomnieć, że Reg Converter pozwala również na konwertowanie zawartości schowka. Aby to zrobić, należy wybrać odpowiednią opcję znajdującą się w prawym górnym rogu głównego okna programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!