RegClean Pro RegClean Pro 8.8.81.1136

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RegClean Pro to narzędzie do skanowania, czyszczenia i optymalizowania rejestru systemu operacyjnego Windows.

Wykonując powyższe operacje nie tylko naprawimy i usuniemy zbędne wpisy w rejestrze, ale także zwiększymy wydajność pracy naszego komputera. RegClean Pro umożliwia również defragmentację rejestru systemu operacyjnego Windows oraz utworzenie jego kopii zapasowej. Warto skorzystać z takiego rozwiązania, by móc przywrócić wcześniejszą wersję rejestru w momencie, kiedy zauważymy problemy z działaniem popularnych „okienek”.

W ustawieniach RegClean Pro zdefiniujemy ponadto obszary skanowania i listę wykluczeń oraz ustawimy harmonogram pracy, by narzędzie automatycznie skanowało rejestr w wyznaczonym terminie. Co istotne, program może sprawdzać błędy związane z systemem lub użytkownikami, komponentami COM i ActiveX oraz problemy z uruchamianiem i odinstalowaniem aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!