RegCool RegCool 1.129

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RegCool to narzędzie, które służy do wyszukiwania wpisów w rejestrze systemu Windows. Może stanowić alternatywę dla edytora rejestru wbudowanego w środowisko operacyjne.

Po uruchomieniu programu można odnieść wrażenie, że znajdujemy się w Eksploratorze systemu operacyjnego Windows – wszystko za sprawą bardzo podobnego interfejsu użytkownika. Lewa strona zawiera katalogi rejestru przedstawione w formie "drzewka", natomiast prawa oferuje możliwość zapoznania się z poszczególnymi kluczami i wartościami.

RegCool pozwala na wielokrotne cofanie i ponawianie wykonywanych operacji, wyszukiwanie i nadpisywanie danych, porównywanie wpisów w rejestrze, wycinanie, kopiowanie i wklejanie danych. Możliwe jest także utworzenie kopii zapasowej i przywrócenie danych w razie potrzeby (np. pomyłki użytkownika).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!