RegRun Reanimator 9.96.0.696

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antyspyware
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RegRun Reanimator jest ciekawym i darmowym narzędziem przeznaczonym do ochrony komputera przed wszelakiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem - trojanami, spyware i adware.

W odróżnieniu od innych aplikacji tego typu cechuje się całkowicie inną zasadą działania. Program podczas pracy generuje raport, zawierający szczegółowe informacje o wykrytych szkodnikach, a następnie wysyła go do producenta. Po przeanalizowaniu przez specjalistów wszystkich nieprawidłowości do użytkownika przesyłany jest specjalny plik, pozwalający oczyścić komputer z wykrytego wcześniej złośliwego oprogramowania.

Program umożliwia wykrywanie zagrożeń uruchamianych wraz ze startem systemu operacyjnego oraz skanowanie całej zawartości dysku (lub wskazanych przez użytkownika plików) w poszukiwaniu wszelakich infekcji. Po zakończeniu wyszukiwania użytkownik ma możliwość kasowania wykrytych komponentów, a jeśli nie jest pewien czy nie są to np. ważne pliki systemowe program wyświetli ze swojej bazy statystyki, które pomóc mają w podjęciu decyzji. W skrajnych przypadkach możemy dany plik przesłać do producenta w celu analizy.

Warto zaznaczyć, iż RegRun Reanimator nie powinien być używany jako oprogramowanie antywirusowe, a jedynie jako jego uzupełnienie, zapewniające ochronę przed nowymi, często niezidentyfikowanymi jeszcze szkodnikami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #16 21.01.2012 09:28

Od czasu gdy przesiadłem się z XP na Vistę (było to krótko po jej premierze), nie grzebię w ustawieniach (zwłaszcza zaawansowanych), instaluję tylko(!) niezbędne i sprawdzone programy i do dziś(!) ani razu nie zwiesił się system, działa szybko i nie potrzebna była żadna reinstalacja systemu. A takie pseudo programiki tworzone często przez hobbystów amatorów służą wyłącznie do psucia systemów!

  #15 03.11.2011 20:18

"dziennie powstaje kilka do kilkanaście tysięcy nowych zagrożeń i ich odmian"
Kurcze ale tu niebezpiecznie, ludzie, uciekajcie do komputerów.
To tak jajami odpowiedź na jaja. W tym tempie to niedługo każdy komputer będzie posiadał swojego własnego wirusa, robaka itp.

  #14 28.12.2010 09:17

RegRun Reanimator od wersji 6.9.7.50 zmienił wygląd głównego okna oraz została dodana nowa opcja "Backup System Files..." umożliwiająca utworzenie kopii zapasowej katalogów System32, Drivers oraz Explorator.exe i innych przydatnych i ważnych plików. Na dysku tworzony jest domyślnie katalog C:\BackSys, do którego kopiowane są pliki sterowników i plików systemowych.
Stary wygląd RegRun Reanimator 6.9.7.3 http://img339.imageshack.us/i/reanimatorc.jpg/
Nowy wygląd i nowa opcja RegRun Reanimator 6.9.7.50 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b7452746864c9f11.html

  #13 18.12.2010 03:59

bo ja wiem...

Komentarze do poprzednich wersji

apocalyPS3   3 #12 04.09.2010 11:06

@Tego się spodziewałem (niezalogowany)

"Problem w tym, w przypadku tego programu, że on praktycznie wszystko "rozpoznaje", jako nieznane,nierozpoznanie, potencjalnie niebezpieczne."

"Co to oznacza w praktyce?
Ano to, że większość nieświadomych użytkowników tego cwaniackiego programu szpiegowskiego dobrowolnie wyśle raport ze skanowania, by się dowiedzieć, tego, co bardziej świadomi i doświadczenie widzą od razu w jego wynikach skanowania."

A co ci pokazują logi OTLa?
Z ciekawości przed chwilą zrobiłem skan przejrzałem logi i co sie dowiedziałem? Ano to co wszystko wiem, ponieważ wiem co mam zainstalowane a co nie wiem to sprawdze - świadomy, doświadczony użytkownik.
Program RegRun Reanimator jest to freewerowa wersja RegRun Security Suite. Robiąc oczywiście reklame firmie Greatis tutaj -> http://www.greatis.com/security/detail.htm są porównane wersje komercyjnego RegRun Security Suite. Większość informacji uzyskanych przez OTLa zobacze wizualnie w Process Explorerze i AutoRun, brakuje wpisów rejestru, ale będą ślady w plikach czy katalogach. Jeśli chodzi o "złe oznaczanie prawidłowych wpisów" w Reanimatorze, to też miałem takie przypadki w swoim Security Suite, ale wysłałem zapytanie do Greatis i w następnej aktualizacji bazy aplikacji problemy były już naprawione.
Jaka jest różnica wizualna między darmowym Reanimatorem a komercyjnym Security Suite? Taka http://img816.imageshack.us/gal.php?g=platinum.jpg <- znajdź 10 szczegółów różniących oba obrazki.
Jeśli chodzi o porównywanie Reanimatora i Security Suite, to równie dobrze można porównać Outpost Firewall Free i Outpost Firewall Pro lub Outpost Security Suite <- robiąc oczywiście reklame firmie Agnitum.

  #11 03.09.2010 17:30

@JanyPL Gadasz jak Yoda. :]

  #10 03.09.2010 13:25

@yakste
Oczywista oczywistość! ;)

Problem w tym, w przypadku tego programu, że on praktycznie wszystko "rozpoznaje", jako nieznane,nierozpoznanie, potencjalnie niebezpieczne. Pomimo pobrania aktualizacji.
Wynika z tego jednoznacznie, że producentowi chodzi wyłącznie o zbieranie wspomnianych informacji i to za wszelką cenę, bo przecież nie w wątpliwych przypadkach, a w każdym.

Dlatego uważam ten program, za porażkę i poważniejsze zagrożenie prywatności, niż niosą ze spobą znane ale nie tak bardzo groźne programy szpiegujące.

ichito   12 #9 01.09.2010 10:36

@Tego się spodziewałem
Jak sam stwierdziłeś są użytkownicy o różnym stopniu zaawansowania...jeśli jestem tym "pro" nie musisz korzystać z programu, ale dla innych, którzy nie są zorientowani jest to jakieś wyjście.
Odnośnie "szpiegowania" na podstawie raportu...spora część producentów daje takie możliwości i są tutaj również bardzo znane i popularne softy, a wynika to z tego, że rozwój malware nie stoi w miejscu lecz ma się bardzo dobrze - dziennie powstaje kilka do kilkanaście tysięcy nowych zagrożeń i ich odmian. Jesteś w stanie nad tym wszystkim zapanować?...rozpoznajesz z nazwy co jest szkodliwe a co nie? Obawiam się, że nie, bo to niemożliwe. Tworzenie sygnatur nigdy nie nadąży za ilością nowych infekcji i stąd nowe technologie czyli "chmury" które coraz częściej są implementowane do programów anty-malware. A ta technologia przecież opiera się stałym połączeniu tysięcy użytkowników z centralnymi serwerami producenta i stałym raportowaniu na temat wykrywanych zagrożeń.

  #8 22.08.2010 01:13

Zapomniałem napisać wcześniej, w virtual boxie testowałem.

  #7 21.08.2010 15:02

Program nie potrafi rozpoznać niczego poważnie groźnego, a domyślnie większość plików znanych nawet dzieciom neostrady kwalifikuje, jako niebezpieczne, bądź wymagające weryfikacji.
Sprytne ;)
Co to oznacza w praktyce?
Ano to, że większość nieświadomych użytkowników tego cwaniackiego programu szpiegowskiego dobrowolnie wyśle raport ze skanowania, by się dowiedzieć, tego, co bardziej świadomi i doświadczenie widzą od razu w jego wynikach skanowania.

  #6 10.08.2010 21:59

Czy to nie jest aby ukryty szpieg? w ten sposób pod "dekoracją" znajduje sie pełna gama wiadomości o komputerze. takie informacje kupią chętnie fimy IT wysyłające np. spam, czy reklamy poprzez przeglądarkę. Ba! nawet poufne dane - kont!

cephei   13 #5 21.07.2010 16:56

oj ruskim to jakoś nie zaufam pobierania danych :)

p.tusinski   2 #4 21.07.2010 12:53

Czy to trochę nie zbyt naiwnie wysyłać takie raporty? Wiadomo jakie rzeczy znajdują się w tym raporcie? A może to pełne informacje o naszym systemie, zainstalowanych programach, wszelkiego rodzaju plikach? Poza tym ciekawe do czego później wykorzystywane są te wszystkie statystyki..

  #3 21.07.2010 12:52

Bardzo ciekawa i wartościowa propozycja dla UŻYTKOWNIKÓW "DOBRYCH PROGRAMÓW".
Właśnie go wgrywam i mam nadzieję, że będzie
a sposób efektywny chronił mój komputer.
Po jego przetestowaniu wróvcę do mojej opinii.

  #2 21.07.2010 12:40

Dziwna rzecz to jest. Explorer.exe nieznany dla tego programu jest....

  #1 21.07.2010 12:24

Z ciekawości zainstaluje i wyślę im taki raport :D