RegSeeker 4.7

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowy zestaw narzędzi przeznaczonych do zaprowadzenia porządku w zainstalowanym systemie operacyjnym.

RegSeeker oferuje takie narzędzia jak wyszukiwarka wpisów w rejestrze, deinstalator aplikacji, edytor autostartu systemowego, edytor ostatnio otwieranych aplikacji, stron internetowych, dokumentów itp. Na tym jednak nie kończy się funkcjonalność aplikacji, ponieważ oferuje ona również możliwość czyszczenia błędnych wisów w rejestrze i edycję kilku tweaków systemowych w tym zmianę rozmiaru ikon czy przyspieszenie prędkości wysuwania się menu START.

Niepożądane efekty wykonywanych czynności w rejestrze systemowym można z powodzeniem wyeliminować dzięki funkcji tworzenia automatycznych kopii.

Uwaga!

  • Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.
  • Kreator instalacji proponuje instalację dodatkowego paska narzędzi oraz podmianę domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Angelus7   2 #40 02.06.2016 09:05

Wróciłem do wersji 2.57 portable,aktualna 3.01 wersja w czasie szukania wpisów rejestrze samoczynnie się wyłacza,

  #39 14.03.2016 20:31

@Bogdan_G: Człowieku jeśli chcesz sprawdzić wszelkie " cudowne " sprątaczki, zainstaluj programik czasowy (trial). Teraz odinstaluj. Przekonasz się jaki jesteś Naiwny !. Jeśli chcesz mieć pewność, musisz posiąść wiedzę programowania. Tak jak poprawiać ortografię w j.angielskim, nie znając powyższego -)

Komentarze do poprzednich wersji

Bogdan_G   19 #38 12.03.2016 16:59

Jest już regseeker 3.0. Fakt, widać dużą różnicę i trzeba ogarnąć. Jest nawet do win 10. Teraz po nim ccleaner nic w rejestrze nie znajdzie po czyszczeniu.
Zniknęło usuwanie pustych wpisów z panelu dodaj/usuń programy.

Autor edytował komentarz.
Bogdan_G   19 #37 27.09.2015 11:22

W wersji portable nie ma żadnego dodatkowego komponentu, program czyściutki jak łza. Podziwiajcie i klaskajcie: https://www.virustotal.com/pl/file/078df602b4fac84702cf6e6d1dab7661955da3529abe2.../

Po co instalować, gdy to narzędzie w wersji przenośnej ma dokładnie to samo, co jest w instalacyjnej? Dokładnie tak samo działa i buczy.
Ze względu, że program regseeker nie obsługuje najnowszego systemu, to proponuję program niecałe 100KB ze spolszczeniem, "This utility works in any version of Windows, from Windows 98 to Windows 10. A separated download for x64 systems is also available". http://www.nirsoft.net/utils/regscanner.html

No, nie ma na DP tego malutkiego cuda. Też tego się nie instaluje. Po pobraniu spolszczenia i programu, wypakowuje się, zawartość spolszczenia wkleja do folderu programu. Klika na ikonę RegSeeker.exe i przypina do menu start, albo wysyła na pulpit (PPM - utwórz skrót na pulpicie), usuwa zipy i folder spolszczenia.

  #36 13.06.2015 18:22

@Pawełek.G (niezalogowany): Jestem tego samego zdania. Tylko idioci wierzą w wszechmogące czyściciele. Jeśli ktoś potrafi obsługiwać Edytory Hexadecymalne, hiechaj wrzuci dowolny program a wówczas zobaczy np. bardzo częste segmenty szpiegowskie ! . W tym internetowym bałaganie ,jest to reguła . Zwłaszcza w programach, o ograniczonym czasie !!!

torello   8 #35 11.01.2015 23:52

jak się nie potrafi obsługiwać - to nawet cep w rękach nieumiejętnego będzie zwykłym kijem :)

  #34 25.09.2014 09:15

RegSeeker 2.57 to TOTALNE DNO dlatego że nie wyczyścił mi pozostałości w rejestrze po Adobe Flash Playerze wersji numer 13.0.0.214 tylko kupę śmieci po nim pozostawił .
Szczerze NIE POLECAM pobierać ani instalować tego programu .

Dźubasek   7 #33 12.03.2014 22:35

Fakt, coś nie teges z tym usuwaniem. Ale jedno nie jest do pobicia: systemowy regedit nie ma takiej mocy w wyszukiwaniu. To co znajdzie Regseeker i tak usuwam przez regedit :)
Poza tym, to świetne narzędzie do wielu zadań - tak jak w opisie redakcyjnym.

Autor edytował komentarz.
wazib   3 #32 27.02.2014 12:48

Ten program to nieporozumienie, niczego nie usuwa podczas czyszczenia rejestru. Ponowne czyszczenie rejestru (po wcześniejszym czyszczeniu) znajduje te same wpisy w rejestrze, które poprzednio podobno usunął. Nie są to pozycje odtwarzane przez system, bo nie tylko nie było późniejszego restartu Windows, ale sam RegSeeker nie był zamykany. Lista wykluczeń jest wypełniona, ale nie na niej pozycji dotyczących starych usuniętych programów (np. stare wpisy usuniętego "avast" czy "bitdefender"), a m.in. te pozycje są znajdowane ponowie.

Autor edytował komentarz.
krzych5610   8 #31 02.02.2014 12:41

@DanKar: " komponent, który nie jest w rzeczywistości groźny" I tu jest dylemat, bo jak nie groźny to po co go usuwa po uruchomieniu np. AdwCleaner?, Raporty OTL też są zalecane do wykonania.
P.S. Program był pobierany z poziomu "wszystkie wersje", sugerowany wzmaczniacz pobierania nie ma tu nic do działania.

Autor edytował komentarz.
DanKar REDAKCJA  16 #30 29.01.2014 23:19

@krzych5610: Wspomniane oprogramowanie zabezpieczające reaguje w ten sposób z racji tego, że instalator zawiera dodatkowy, instalowany opcjonalnie komponent, który nie jest w rzeczywistości groźny, a problemy pojawić się mogą jedynie podczas próby jego odinstalowania (o ile ktoś np. przez nieuwagę zgodzi się na jego instalację).

krzych5610   8 #29 29.01.2014 19:40

MalwareBytes Anti-Malware wykrywa w spakowanym programie trojana: "PUP.Optional.Babylon.A"
Na obecność śmiecia reaguje również Comodo "ApplicUnwnt@#3tzinwthnda4t"

  #28 14.01.2014 13:48

@Chateau de Jabol: Jest to zupełnie niegroźne. Poza tym program jest rewelacyjny! Tak jak w opisie redakcyjnym jest to mocarny pakiet o wielorakim zastosowaniu. Polecam!

Chateau de Jabol   3 #27 02.08.2013 11:48

Program zawiera delta search, bez względu na to czy instalujemy z asystentem pobierania czy bez. Na szczęście można łatwo odhaczyć instalację tego szpiega, ale czy odhaczenie delty faktycznie pozwala na ominięcie tego szpiega czy tylko pozornie? Wolę nie sprawdzać. Niech ktoś się na ten temat wypowie, ale nie z redakcji.. (sory)

AKTUALIZACJA:
Wycofując się z instalacji regseekera po zobaczeniu propozycji zainstalowania delta search anulowanie instalacji tak jak myślałem, nie zainstalowało regseekera, ale zainstalowało w folderze temp jakiś plik który MBAM na pełnym skanie systemu złapał jako szpieg PUP.Babylon (jakoś tak, instalowany często tajnie wraz z deltą) który to plik oczywiście też jest szpiegiem. Co dziwne AdwCleaner nie zauważył wcześniej nic, ale nie oznacza to że jest kiepski, bo często usuwał mi wpisy rejestru i pliki pasków-szpiegów. A że tym razem coś przeoczył? Cóż, nic nie zapewni 100% ochrony. Pozdro

Autor edytował komentarz.
  #26 02.01.2013 22:49

Program zajefajny. Długo męczyłem się z deinstalacją pewnego programu, po błędnym usunięciu. Można usunąć wszystkie wyszukane frazy na raz. POLECAM!!!

ichito   12 #25 28.12.2012 09:48

Rozwój programu znacznie przyspieszył :) Kolejna wersja - choć wciąż beta - ze sporymi nowościami m.in. wsparcie dla systemów 64-bit czy możliwością podglądu zawartości utworzonych kopii. Pełna lista za producentem

Version 2.1 beta Dec. 2012
New : Introducing x64 support (beta) !
New : You can now view the backup contents in an easy way before restoring it
New : Option Search Protected Keys only (in the Search panel. Use with care)
New : Option to take ownership of Protected Keys (right-click on an item and select Take
Ownership). This option is valid with Search Protected Keys only.
New : Filtered text is now highlighted
Improved : backup / restore function with button to display failed entry restoration due to key
security
Improved : Progress bar accuracy when scanning for invalid entries
Improved : code optimization and fixes for registry cleaner
Other : Add big warning before deleting Service/Driver
Other : Fix RegSeeker hanging on some PCs while scanning HKEY_CURRENT_USER

http://www.hoverdesk.net/changelog.html

ryba1   2 #24 19.12.2012 23:01

mega dobra wyszukiwarka w rejestrze probowalem wielu ale ta jest najlepsza wszystkie smieci po odinstalowanych programach mozna znalezc !!!

ichito   12 #23 09.12.2012 08:59

Czas chyba przypomnieć sobie o porgramie...ukazała się wersja oznaczona jako 2.0 beta

"Version 2.0 beta Dec. 2012

- New : Include Windows Vista / 7 support (UAC compliant).
- New : Great option to filter the results (just enter your text near the magnify icon) !
You can now easily select all entries matching your filter for deletion !!
- New : Option Check for invalid service removed, replaced by 2 new entries : Drivers and Service (except Microsoft ones).
Drivers/Services listed in Blue : no information available on file, user needs to check if valid.
Drivers/Service listed in red : missing file for Driver/Service, eg. Invalid.
- New : User customizable list to clean Temporary files !
- New : User customizable Open Files/Recent File list per application (See file : RecentFiles.txt)
- Improved : scan speed improved under Vista
- Improved : Add/Remove and Invalid application list
- Improved : Recent Open file / Old Start Menu list
- Improved : Speed and Safety for Registry cleaner results
- Other : You can now stop the scan by hitting the ESC key.
- Removed : Printing function"
http://www.hoverdesk.net/

O ile mi wiadomo, Regseeker wciąż nie obsługuje systemów 64-bit...

  #22 16.10.2012 15:48

Ten program długo używałem w wersji 32 bit windows 7,natomiast uszkadza wersję 64 bit,nie wiem gdzie jest problem,coś napewno trzeba odznaczyć,żeby było dobrze,może ktoś zna przyczynę?

  #21 02.04.2012 18:34

Świetny program. Bez instalacji. Używam go od paru (żeby nie napisać ...nastulat). Obecnie, po dwutygodniowej reinstalacji syatemu win 7 ma 10254 (i rośnie) wpisów do usunięcia. Nie obawiam się z tego skorzystać. Jedna uwaga: programy antywirusowe moga uznac Odkurzacz za powiedzmy wroga. Należy wówczas wykluczyć "odkurzacza" w ustawieniach antywirusa (is). Jestem starym samoukiemsamoukiem