r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Registrar Registry Manager 8.03 Home Edition

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Registrar Registry Manager to rozbudowany edytor rejestru systemowego w głównej mierze dedykowany zaawansowanym użytkownikom i administratorom. Poza bogatą funkcjonalnością oferuje on możliwość pracy lokalnej, jak również zdalnej z komputerami w sieci.

Narzędzie oferuje funkcje pozwalające na wygodne edytowanie dowolnych kluczy w rejestrze Windows. Wyposażone ono zostało we wbudowaną wyszukiwarkę kluczy (również tych ukrytych), mechanizm zakładek, pozwalający na wygodną pracę z często edytowanymi wartościami rejestru, zaawansowaną funkcję porównywania, a także wielopoziomową opcję cofania wprowadzonych zmian.

Na uwagę zasługuje funkcja defragmentatora rejestru i oczyszczania go ze zbędnych komponentów. Nie zabrakło również narzędzia do monitorowania zmian w rejestrze, a także procesów za nie odpowiedzialnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 26.11.2014 22:07

Program nieustannie oznajmia, że czegoś nie może zrobić i receptą na to jest kupno wersji pro, co czyni dostępną tutaj wersję darmową bezużyteczną. Poza tym zupełnie nie pasuje mi jego interface (podział okien). Przed instalacją zastanowić się kilka razy.

  #1 27.04.2013 01:58

Używam od wersji bodaj 3.x. Jeden z najlepszych i najszybszych programów do obsługi rejestru. Wymaga oczywiście trochę wiedzy, myślenia i przezorności, bo tym potężnym narzędziem można narobić sobie także wiele szkód i problemów. Wyraźnie nie jest on dedykowany dla nowicjuszy i początkujących, nie mniej ja szczerze go wszystkim polecam. Byle z głową!
A dla chętnych na inny genialny program - DropBox polecam specjalny odsyłacz, dający im od ręki 1/4 pojemności na wirtualnym dysku więcej http://db.tt/vg6jEyc9

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.