Registrar Registry Manager 8.03 Home Edition

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Registrar Registry Manager to rozbudowany edytor rejestru systemowego w głównej mierze dedykowany zaawansowanym użytkownikom i administratorom. Poza bogatą funkcjonalnością oferuje on możliwość pracy lokalnej, jak również zdalnej z komputerami w sieci.

Narzędzie oferuje funkcje pozwalające na wygodne edytowanie dowolnych kluczy w rejestrze Windows. Wyposażone ono zostało we wbudowaną wyszukiwarkę kluczy (również tych ukrytych), mechanizm zakładek, pozwalający na wygodną pracę z często edytowanymi wartościami rejestru, zaawansowaną funkcję porównywania, a także wielopoziomową opcję cofania wprowadzonych zmian.

Na uwagę zasługuje funkcja defragmentatora rejestru i oczyszczania go ze zbędnych komponentów. Nie zabrakło również narzędzia do monitorowania zmian w rejestrze, a także procesów za nie odpowiedzialnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 26.11.2014 22:07

Program nieustannie oznajmia, że czegoś nie może zrobić i receptą na to jest kupno wersji pro, co czyni dostępną tutaj wersję darmową bezużyteczną. Poza tym zupełnie nie pasuje mi jego interface (podział okien). Przed instalacją zastanowić się kilka razy.

  #1 27.04.2013 01:58

Używam od wersji bodaj 3.x. Jeden z najlepszych i najszybszych programów do obsługi rejestru. Wymaga oczywiście trochę wiedzy, myślenia i przezorności, bo tym potężnym narzędziem można narobić sobie także wiele szkód i problemów. Wyraźnie nie jest on dedykowany dla nowicjuszy i początkujących, nie mniej ja szczerze go wszystkim polecam. Byle z głową!
A dla chętnych na inny genialny program - DropBox polecam specjalny odsyłacz, dający im od ręki 1/4 pojemności na wirtualnym dysku więcej http://db.tt/vg6jEyc9