Registry DeleteEx Registry DeleteEx 1.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Registry DeleteEx to darmowa aplikacja dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, która pozwala na efektywne usuwanie zablokowanych kluczy oraz wartości znajdujących się w rejestrze.

Z opisywanego narzędzia warto skorzystać również wtedy, gdy na ekranie pojawi się komunikat informujący o niemożności usunięcia klucza lub przy wystąpieniu błędu w trakcie wykonywania wspomnianej czynności. Registry DeleteEx radzi sobie także z ponownym usuwaniem wszystkich podkluczy w rejestrze wraz ze wszystkimi znalezionymi wartościami.

Registry DeleteEx może posłużyć również jako dodatek do programu antywirusowego, bowiem za pomocą tej aplikacji usuniemy wpisy w rejestrze, które zostały zablokowane w wyniku działania złośliwego oprogramowania lub rootkitów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!