Registry First Aid Registry First Aid 11.3.0.2581

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Registry First Aid to rozbudowane narzędzie do naprawy i optymalizacji rejestru systemu operacyjnego Windows. Zostało ono stworzone przez doświadczoną firmę Rose City Software, mającą wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Program adresowany jest do osób, które regularnie pracują przy komputerze i zaobserwowały liczne problemy w codziennej pracy. Registry First Aid wyszuka i zlikwiduje nieprawidłowe wpisy w rejestrze i zdefragmentuje go, tworząc raport błędów w formie pliku tekstowego. Możliwe jest także przygotowanie kopii zapasowej poszczególnych plików i samego rejestru.

Dzięki Registry First Aid zwiększysz wydajność swojego peceta, eliminując pliki w rejestrze spowalniające działanie komputera. Po zeskanowaniu z pewnością zaobserwujesz, że system ładuje się znacznie szybciej i działa płynniej. Dysk twardy codziennie jest bowiem zapychany przez wiele niepotrzebnych plików, które trafiają na HDD bez wiedzy użytkownika.

Registry First Aid nie jest jednak aplikacją jednorazowego użytku. Korzystając z odpowiedniej opcji w programie możesz zdefiniować, by skanowanie systemu było przeprowadzane w określonych odstępach czasu – narzędzie automatycznie rozpocznie tę operację we wskazanym momencie.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala naprawić 24 z wszystkich wykrytych przez program problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybki, bezpieczny, intuicyjny (każdy sobie z nim poradzi)
Brak minusów w przypadku pełnej wersji
ocena użytkownika
07.10.2017 16:37 • Recenzja do wersji 11.0.2.2455

Wspaniały program - potrafi usunąć niepotrzebne klucze bez pytania o to czy ma się odpowienie uprawnienia do usuwania. Szuka błędnych wpisów i za jednym kliknięciem wszystko usuwa. Można podać mu frażę do poszukania w rejestrach (przydatne do usuwania pozostałości po usunietych programach) - szybko robi listę z szukanymi słowami i bez problemu usuwa zbędne klucze. Kto jest zainteresowany pełną wersją niech pisze: andrzej.naj@gmail.com