Registry First Aid 11.2.0.2542

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Registry First Aid to rozbudowane narzędzie do naprawy i optymalizacji rejestru systemu operacyjnego Windows. Zostało ono stworzone przez doświadczoną firmę Rose City Software, mającą wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Program adresowany jest do osób, które regularnie pracują przy komputerze i zaobserwowały liczne problemy w codziennej pracy. Registry First Aid wyszuka i zlikwiduje nieprawidłowe wpisy w rejestrze i zdefragmentuje go, tworząc raport błędów w formie pliku tekstowego. Możliwe jest także przygotowanie kopii zapasowej poszczególnych plików i samego rejestru.

Dzięki Registry First Aid zwiększysz wydajność swojego peceta, eliminując pliki w rejestrze spowalniające działanie komputera. Po zeskanowaniu z pewnością zaobserwujesz, że system ładuje się znacznie szybciej i działa płynniej. Dysk twardy codziennie jest bowiem zapychany przez wiele niepotrzebnych plików, które trafiają na HDD bez wiedzy użytkownika.

Registry First Aid nie jest jednak aplikacją jednorazowego użytku. Korzystając z odpowiedniej opcji w programie możesz zdefiniować, by skanowanie systemu było przeprowadzane w określonych odstępach czasu – narzędzie automatycznie rozpocznie tę operację we wskazanym momencie.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala naprawić 24 z wszystkich wykrytych przez program problemów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybki, bezpieczny, intuicyjny (każdy sobie z nim poradzi)
Brak minusów w przypadku pełnej wersji
ocena użytkownika

Wspaniały program - potrafi usunąć niepotrzebne klucze bez pytania o to czy ma się odpowienie uprawnienia do usuwania. Szuka błędnych wpisów i za jednym kliknięciem wszystko usuwa. Można podać mu frażę do poszukania w rejestrach (przydatne do usuwania pozostałości po usunietych programach) - szybko robi listę z szukanymi słowami i bez problemu usuwa zbędne klucze. Kto jest zainteresowany pełną wersją niech pisze: andrzej.naj@gmail.com

07.10.2017 16:37 | Recenzja do wersji 11.0.2.2455

Komentarze

0 nowych
cephei   13 #4 06.02.2017 09:49

@Krzysztof.: Największy problem z tym programem był taki, że coś robił z instalatorami i uniemozliwiał później aktualizację programu, deinstalację i ponowne instalowanie. Pomimo zaznaczonych zielonych jedynie, tak robił, że nie mogłem wielu programów odinstalowac nawet. Raz kiedyś dawno temu sprawdziłem ten program i podziękowałem.

  #3 23.04.2015 09:36

Juz drugą dobę komp skanuje rejestr pod Vistą. (98000 rekordow przeskanowal i dalej sprawdza) Znalazl 4193 pozycje do naprawy. A do majowki jeszcze pare dni. Zobacze czy wywali mi system.

Krzysztof.   10 #2 01.12.2014 13:35

No nareszcie!... Pamiętam, kilka lat temu proponowałem redakcji db przetestowanie tego programu, ale wtedy jakoś nikt nie podjął tematu. No, ale co się odwlecze...sam używałem ten program (wersja 7.0) jakieś 9 lat temu; wykupiłem wtedy pełną wersję komercyjną tak mi się podobał jego efektowny interfejs i rzekome przyspieszanie systemu poprzez kasowanie zbędnych kluczy w rejestrze. Jak sięgnę pamięcią wstecz, to program ten niczego nie optymalizował, a wiele programów potrafił skutecznie ...unieruchomić. Mi wywalał, nie wiedzieć czemu, wprowadzone ręcznie ikonki-okładki albumów muzycznych, wprowadzane ręcznie. Program po przeskanowaniu rejestru grupował znalezione klucze w 3 kategorie: zielona - do bezpiecznego usunięcia, żółta - do usunięcia po przeanalizowaniu i czerwona - usunięcie niedozwolone. I jak pamiętam w tych zielonych sporo było takich, których usunięcie unieruchamiało dany program (np. antywirus) - co kilkakrotnie sprawdzałem. Oczywiście, zawsze trzeba sprawdzać, co się usuwa, ale jak sprawdzić wiele setek kluczy, które w większości mają tylko ciąg liter i cyfr. Wszystkie programy po zainstalowaniu tworzą własne klucze rejestru oraz modyfikują klucze dotychczasowe, które są jednak nadal niezbędne, a które ten program - jak podejrzewam - kwalifikował jako zalecane do usunięcia. Podsumowując - więcej miałem kłopotów z tym programem, niż pożytku z niego. Niczego mi nie optymalizował ani nie przyspieszał, a tylko ciągle coś tam psuł i ostatecznie trzeba było ratować się przywracaniem systemu. Ostatecznie wywaliłem go z hukiem, szkoda było mi tylko wydanych na niego pieniędzy (niemałych!).

smerf45   6 #1 30.11.2014 05:03

Używałem wersji 9-jak dla mnie super.O wiele bardziej dokładny niż inne.Interfejs coś w stylu metro tylko mniej spłaszczony.Nawet na WIN 10-wersja 9 się sprawdza,czytaj działa