r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Registry First Aid 11.0.1.2433

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Registry First Aid to rozbudowane narzędzie do naprawy i optymalizacji rejestru systemu operacyjnego Windows. Zostało ono stworzone przez doświadczoną firmę Rose City Software, mającą wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Galeria programu

Program adresowany jest do osób, które regularnie pracują przy komputerze i zaobserwowały liczne problemy w codziennej pracy. Registry First Aid wyszuka i zlikwiduje nieprawidłowe wpisy w rejestrze i zdefragmentuje go, tworząc raport błędów w formie pliku tekstowego. Możliwe jest także przygotowanie kopii zapasowej poszczególnych plików i samego rejestru.

Dzięki Registry First Aid zwiększysz wydajność swojego peceta, eliminując pliki w rejestrze spowalniające działanie komputera. Po zeskanowaniu z pewnością zaobserwujesz, że system ładuje się znacznie szybciej i działa płynniej. Dysk twardy codziennie jest bowiem zapychany przez wiele niepotrzebnych plików, które trafiają na HDD bez wiedzy użytkownika.

Registry First Aid nie jest jednak aplikacją jednorazowego użytku. Korzystając z odpowiedniej opcji w programie możesz zdefiniować, by skanowanie systemu było przeprowadzane w określonych odstępach czasu – narzędzie automatycznie rozpocznie tę operację we wskazanym momencie.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala naprawić 24 z wszystkich wykrytych przez program problemów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cephei   12 #4 06.02.2017 09:49

@Krzysztof.: Największy problem z tym programem był taki, że coś robił z instalatorami i uniemozliwiał później aktualizację programu, deinstalację i ponowne instalowanie. Pomimo zaznaczonych zielonych jedynie, tak robił, że nie mogłem wielu programów odinstalowac nawet. Raz kiedyś dawno temu sprawdziłem ten program i podziękowałem.

  #3 23.04.2015 09:36

Juz drugą dobę komp skanuje rejestr pod Vistą. (98000 rekordow przeskanowal i dalej sprawdza) Znalazl 4193 pozycje do naprawy. A do majowki jeszcze pare dni. Zobacze czy wywali mi system.

Krzysztof.   4 #2 01.12.2014 13:35

No nareszcie!... Pamiętam, kilka lat temu proponowałem redakcji db przetestowanie tego programu, ale wtedy jakoś nikt nie podjął tematu. No, ale co się odwlecze...sam używałem ten program (wersja 7.0) jakieś 9 lat temu; wykupiłem wtedy pełną wersję komercyjną tak mi się podobał jego efektowny interfejs i rzekome przyspieszanie systemu poprzez kasowanie zbędnych kluczy w rejestrze. Jak sięgnę pamięcią wstecz, to program ten niczego nie optymalizował, a wiele programów potrafił skutecznie ...unieruchomić. Mi wywalał, nie wiedzieć czemu, wprowadzone ręcznie ikonki-okładki albumów muzycznych, wprowadzane ręcznie. Program po przeskanowaniu rejestru grupował znalezione klucze w 3 kategorie: zielona - do bezpiecznego usunięcia, żółta - do usunięcia po przeanalizowaniu i czerwona - usunięcie niedozwolone. I jak pamiętam w tych zielonych sporo było takich, których usunięcie unieruchamiało dany program (np. antywirus) - co kilkakrotnie sprawdzałem. Oczywiście, zawsze trzeba sprawdzać, co się usuwa, ale jak sprawdzić wiele setek kluczy, które w większości mają tylko ciąg liter i cyfr. Wszystkie programy po zainstalowaniu tworzą własne klucze rejestru oraz modyfikują klucze dotychczasowe, które są jednak nadal niezbędne, a które ten program - jak podejrzewam - kwalifikował jako zalecane do usunięcia. Podsumowując - więcej miałem kłopotów z tym programem, niż pożytku z niego. Niczego mi nie optymalizował ani nie przyspieszał, a tylko ciągle coś tam psuł i ostatecznie trzeba było ratować się przywracaniem systemu. Ostatecznie wywaliłem go z hukiem, szkoda było mi tylko wydanych na niego pieniędzy (niemałych!).

smerf45   6 #1 30.11.2014 05:03

Używałem wersji 9-jak dla mnie super.O wiele bardziej dokładny niż inne.Interfejs coś w stylu metro tylko mniej spłaszczony.Nawet na WIN 10-wersja 9 się sprawdza,czytaj działa

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.