Registry Life Registry Life 5.31

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Registry Life jest darmowym narzędziem służącym do wykrywania i usuwania błędów występujących w rejestrze systemowym Windows.

W jego skład wchodzą dwa moduły, pozwalające oczyścić rejestr ze zbędnych wpisów, a także odpowiednio go zoptymalizować pod kątem ogólnej wydajności systemu. Program po dokładnej analizie zawartości rejestru przystępuje do naprawy wykrytych nieprawidłowości, oferując przy tym funkcje jego defragmentacji i kompresji. Registry Life tworzy kopie zapasowe rejestru, które w razie niepowodzenia umożliwiają przywrócenie komputera do pierwotnego stanu. Użytkownik posiada również możliwość tworzenia listy wykluczeń, na których umieści lokalizacje pomijane podczas pracy.

Pomimo braku polskiej wersji językowej wśród zalet narzędzia wymienić należy dużą skuteczność i prostotę obsługi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Znajduje dużo więcej śmieciowych wpisów, niż CCleaner
Niebezpieczny dodatek w instalatorze. Znajduje dużo mniej śmieciowych wpisów, niż JetClean. Za dużo sponsoringu w wykluczeniach.
ocena użytkownika
19.04.2016 15:07 • Recenzja do wersji 3.26

Zainstalowałem odznaczając doinstalowanie niebezpiecznego dodatku, na który krzyczał Avast. Nie udało się odznaczyć aktualizacji tego programu.
Ustawiłem dodając parę pozycji z wykluczeń do skanowania. Wykonałem skanowanie. Jednocześnie wykonałem skanowanie CCleanerem i JetCleanem.
Wynik Registry Life - 71 znalezionych. Wynik CCleanera - 1 znaleziony.
http://s17.postimg.org/yv4pl6y0f/001314.jpg
Jednoczesny wynik JetClean - 125 problemy.
http://s15.postimg.org/bkp2bga6j/001313.jpg
Tego programu z plikiem spolszczenia jest 31MB http://s18.postimg.org/vgxk2881l/001315.jpg
Nawet nie usuwałem Registry Lifem. Czyszczę JetCleanem - bezpiecznie, sprawdzonym czyścicielem na pc i na laptopie.