Registry Live Watch 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Registry Live Watch to narzędzie umożliwiające monitorowanie zmian w wybranym kluczu rejestru systemu operacyjnego Windows.

Program oferuje funkcję wybrania określonego klucza z listy, a także pozwala na zdefiniowanie niestandardowego klucza. Interfejs jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu z opanowaniem Registry Live Watch poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy. Co ciekawe, narzędzie zawiera opcję, dzięki której otrzymamy stosowny komunikat po tym, jak Registry Live Watch odnotuje zmiany we wskazanym przez nas kluczu. Aplikacja może również zapisać taką informację w dzienniku zdarzeń.

Warto mieć na uwadze fakt, że Registry Live Watch nie jest dostępny w formie instalatora. Producent zdecydował się jedynie na wersję portable, która nie pozostawia żadnych śladów w systemie operacyjnym Windows. Dzięki temu możemy skopiować aplikację na urządzenie przenośne USB i zrobić z niej użytek na dowolnym komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!