Registry Mechanic 11.1.0.214

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PC Tools Registry Mechanic to rozbudowane i skuteczne oprogramowanie do optymalizacji systemu operacyjnego. Przy użyciu aplikacji oczyścimy komputer ze zbędnych, nieużywanych plików, a także zapewnimy ochronę prywatności osobistej.

Registry Mechanic umożliwia zoptymalizowanie komputer zaledwie jednym kliknięciem myszki, a także oczyszczenie wszystkich pozostałości po przeglądaniu stron internetowych. Program czyści logi i raporty przechowywane przez system Windows. Usuwa historię przeglądanych stron internetowych i wszystkie ślady po zainstalowanych programach oraz bezpowrotnie wymazuje pliki i foldery z dysku twardego.

Program przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego, a także zwiększa jego wydajność. Znajdziemy w nim wbudowany moduł do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz niezwykle przydatne narzędzie do optymalizacji komputera, w którym dostosowujemy ustawienia różnych usług systemowych, w celu zwiększenia wydajności pracy całego komputera.

Oprócz tego Registry Mechanic został wyposażony w narzędzia za pomocą których możemy odinstalować programy z dysku twardego, stworzyć kopie zapasową, a także oczyścić, naprawić lub zoptymalizować cały rejestr systemowy. Warto dodać, że w programie znajdziemy cztery różne algorytmy do całkowitego wymazywania danych z dysku twardego (Gutmann, US DoD 5220.20-M oraz algorytm pseudolosowy).

Uwaga!

  • Wersja testowa programu posiada pewne ograniczenia i eliminuje tylko niektóre problemy związane z wydajnością systemu operacyjnego.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Klejuch   3 #3 20.08.2012 19:17

Crap Cleaner wykona polowe zadan oferowanych przez PC tools zadarmo. 30 dol to naprawde przesada.

  #2 30.07.2012 16:08

Wszystkie programy by tylko grzebały w rejestrze- wyciągając wszystkie dane by wysłać do PRODUCENTA. Takiego Windowsa nie można wyłączyć z aktualizacji bo co 5 minut przypomina o włączeniu - po co ??? Wszystkie programy chcą chodzić się aktualizować i dostarczać zebrane dane - po co ???
Tak wiem - ONE dbają o nasze bezpieczeństwo :))))

Morten   4 #1 30.07.2012 16:00

Bardzo dobry program wart uwagi i kasy a ta za ten program wcale nie jest taka kosmiczna można nawet za 30PLN na rok na trzy komputery . Jedyna wada to taka że wersja darmowa programu nie pozwala go przetestować i ocenić co naprawdę potrafi . Jest jeszcze jego bardziej rozbudowana wersja PcTools Performance Toolkit.

Autor edytował komentarz.