Registry Repair 5.0.1.101

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Registry Repair to darmowe narzędzie, mające na celu wyszukiwanie, a następnie usuwanie problemów z rejestrem systemu Windows. Charakteryzuje się szybkim i skutecznym działaniem, pozwalając na identyfikację 18 najczęściej spotykanych typów błędów.

Program bazuje na inteligentnym silniku skanującym, który potrafi identyfikować wiele błędnych wpisów w rejestrze Windows, mogących powodować spadek wydajności systemu, problematyczne działanie aplikacji itp. Po uruchomieniu przeprowadza on skanowanie rejestru, w rezultacie którego wyświetla listę wszystkich wykrytych nieprawidłowości. Zadaniem użytkownika jest wskazanie pozycji, które mają być naprawione (możliwe jest wskazanie wszystkich pozycji lub tylko wybranych) i zainicjowanie optymalizacji poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku.

W dbałości o bezpieczeństwo Registry Repair wykonuje kopię zapasową rejestru podczas każdej rozpoczętej operacji naprawy. Wśród obszarów działania programu znajdziemy wpisy odpowiedzialne m.in. za szkodliwe oprogramowanie, typy plików i powiązania, menu Start, programy współdzielone i uruchamiane wraz z systemem, lokalizacje aplikacji, czcionki, sterowniki urządzeń, usługi Windows, wirtualne urządzenia i inne.

Uwaga!

  • W programie znajdziemy również narzędzia do gruntownej analizy wpisów rejestru w gałęziach HKEY_LOCAL_MACHINE, HKEY_CURRENT_USER i HKEY_USERS, lecz nie są one dostępne w darmowej edycji. Chcąc z nich skorzystać należy zakupić licencję i uaktualnić narzędzie do Glary Utilities Pro.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #5 19.04.2016 02:42

@Bartosz82: Sprawdź sobie. Usunąłeś ostatnio jakiś program? Auslogics? No to nie uzywaj CCleanera, tylko przeczyść śmieci w rejestrze programem Registry Repair 5.0.1.80 od Glary?
Zrobiłeś? To teraz uruchom regedit.exe w w znajdź w rejestrze wpisz nazwę usuniętego programu - auslogics. - Kliknij w wyszukaj następny i tak za każdym razem. Możesz przy okazji klucze usuwać. Zlicz śmieci.
Tyle razy pomnóż wynik, ile miesięcznie usuwasz aplikacji. To będzie średni wynik Registry Repair od Glarysoft.
Trzeba samemu sprawdzać, bo innym popuszczają fantazje, a jeszcze inni nie ma mają własnego zdania, tylko cudze, bo jakiś fanatyk od Glary obalił encyklopedię...

Autor edytował komentarz w dniu: 19.04.2016 02:44
Bartosz82   8 #4 18.04.2016 19:05

Jest już wersja Registry Repair 5.0.1.80 - Pytanie zatem, czy jest to dobry i skuteczny program ?

Bogdan_G   19 #3 22.12.2014 17:31

@mmarekk: Chodzi o glarysoft. Miałem utilities. Teraz moduły osobno i maja być doskonalsze osobno, niż w kombajnie? Kiedyś glary nie dowidział comodo, ani nawet ccleanera na XP. Ccleanera, to nawet widział na win7, comodo nie. Ale, co nie widział, a czyścił jak wariat, to niech mu nie będzie policzone. Skusiłem się na wiosnę na promocję rocznego glary utilities. Poczyścił. Rejestr też poczyścił. Ale tak po miesiącu, przy "czystym rejestrze wg glary" użyłem jetclean. Znalazł ponad 600 śmieciowych wpisów w rejestrze. No to glary został odinstalowany i starannie usunięty. Mam wierzyć, że jeden z osobnych modułów do czyszczenia rejestru, jest ofertą, najlepszą, nie do odrzucenia, bo tak zachwalają? Tu chodzi o rynek.
To nie lansowanie aplikacji w wyższej półki. To nie najlepszy wybór. Ale czekam na zmiany. Mądrzy sami sprawdzą, ile znajdą śmieci - bezpieczne programy do czyszczenia rejestru. Wmawianie, że program jest miód, to nie czyni go lepszym.
Pozdrawiam

mmarekk   10 #2 22.12.2014 13:23

Program nie jest zbytnio okrojony, to bzdura, dodatkowe opcje dostępne w wersji płatnej nie mają większego znaczenia dla przeciętnego użytkownika, to jeden z lepszych czyścików rejestru, w wersji darmowej znajduje wiele więcej niż konkurencja i bez szkody dla systemu.

A dla Bogdana_G info, że sam postawiłem mu 5 gwiazdek, bo w dziale darmowych "registry repair" zasługuje na taką ocenę, a pan Bogdan i Redakcja najwyraźniej nawet nie pokusili się o sprawdzenie programu.

Bogdan_G   19 #1 24.11.2014 12:20

Ciekawe - Kto błyskawicznie nabił pięciogwiazdkowe oceny użytkowników, mimo słabej noty redakcyjnej do tego bardzo okrojonej wersji bezpłatnej?
Agenta glary\ego zatrudnili w DP?