r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rejestracja na 2nd Silesian CodeCamp już otwarta

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Ruszyła rejestracja na 2nd Silesian CodeCamp — drugą już edycję bezpłatnej konferencji dla programistów i specjalistów z branży IT. Konferencja odbędzie się 9 kwietnia w Katowicach.

CodeCamp to ogólnoświatowa impreza organizowana pod hasłem „By and For the developer community”. Pierwsza edycja konferencji zakończyła się wielkim sukcesem, więc w tym roku poprzeczka została podniesiona. Podczas całodniowego spotkania będzie można wziąć udział w ośmiu sesjach technicznych, które poprowadzą osoby dobrze znane w społecznościach programistów. Wśród nich znajdą się osoby związane z Microsoftem, również posiadacze tytułu MVP. Sesje dotyczyć będą takich zagadnień jak programowanie aplikacji na Windows Phone 7, nowości w WCF 4, współpracy w Team Foundation Server 2010 czy najlepsze praktyki w Integration Services. W tegorocznej edycji Silesian CodeCamp zwiększono liczbę miejsc dla uczestników, a prelekcje zostaną poprowadzone w 2 równoległych ścieżkach (DEV oraz DEV/SQL). Ze szczegółową agendą spotkania można zapoznać się na stronie organizatorów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji. Na uczestników, oprócz sporej dawki wiedzy technicznej, czekają również atrakcyjne nagrody i świetna atmosfera. Portal dobreprogramy jest patronem medialnym 2nd Silesian CodeCamp.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.