Rejestracja na I zlot czytelników vortalu dobreprogramy

Strona główna Aktualności

O autorze

Od wczorajszego wieczoru trwa otwarta rejestracja na I zlot czytelników vortalu dobreprogramy, który będzie odbywał się w dniach 21-23 września w Szklarskiej Porębie. Po kilkunastu godzinach zostało dosłownie kilka wolnych miejsc. To ostatnia szansa na rejestrację dla zainteresowanych udziałem w Zlocie.

Przypomnijmy, że będzie to jedyne w swoim rodzaju połączenie imprezy integracyjnej z konferencją techniczną. Podczas tych trzech dni planujemy serię sesji technicznych, czas na dyskusje na temat rozwoju vortalu, a także spotkanie integracyjne przy grillu i piwie ;-) Każdy uczestnik otrzyma firmową koszulkę dobrychprogramów, smycz, a także identyfikator z nickiem i avatarem z naszego forum abyśmy mogli rozpoznać się w realnym świecie. Dzięki wsparciu partnerów będziemy w stanie pokryć całość kosztów Zlotu - noclegi, wyżywienie, napoje itp. W celu uniknięcia tzw. pustych zgłoszeń należy wpłacić jedynie 50 zł. Planujemy, że udział w zlocie weźmie około 130 osób.

Zwracamy uwagę, że aby dokonać rejestracji należy posiadać konto na naszym forum. Aby wziąć udział w Zlocie należy mieć ponadto ukończone 18 lat. Wszystkie informacje na temat Zlotu, a także formularz rejestracyjny można znaleźć pod adresem zlot.dobreprogramy.pl.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu