r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rejestracja na IT Days 2008 rozpoczęta

Strona główna Aktualności

Rozpoczęła się rejestracja na siódme Dni Technologii Informatycznych IT Days, które odbywać się będą w przyszłym tygodniu we Wrocławiu.

Impreza gromadzi zarówno rozwijające się firmy, jak i międzynarodowe korporacje z branży IT, których przedstawiciele w ciągu 3 dni 22-24 kwietnia będą przedstawiać swoje firmy i oferty studentom Politechniki Wrocławskiej. IT Days warto odwiedzić z przynajmniej kilku powodów. Po pierwsze jest to sposób na poszerzenie wiedzy informatycznej i zapoznanie się z najnowszymi technologiami stosowanymi przez firmy z branży, po drugie firmy zaprezentują możliwości podjęcia u nich pracy czy praktyk podczas Targów Pracy IT, towarzyszących Dniom Technologii Informatycznych. Wszystkie wydarzenia odbędą się na terenie campusu Politechniki Wrocławskiej, w budynku D20.

Organizatorem IT Days jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów AIESEC. W tym roku w konferencji uczestniczą m.in. AMD, Nokia Siemens Network, Opera, Sun i Techland.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.