r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rejestracja na Imagine Cup 2012 rozpoczęta

Strona główna Aktualności

Ruszyła rejestracja na organizowany przez Microsoft konkurs Imagine Cup 2012. Finały przyszłorocznej, 10 edycji Imagine Cup odbędą się w Sydney w Australii.

Imagine Cup to organizowany przez Microsoft, największy na świecie konkurs technologiczny dla studentów. W tym roku młodzi ludzie z całego świata zmierzą się w 5 kategoriach. Wśród nich znajdzie się projektowanie oprogramowania, projektowanie gier, technologie informatyczne, projektowanie aplikacji dla Windows Phone oraz tworzenie stron z wykorzystaniem technologii HTML5. Dodatkowo, polscy uczestnicy Imagine Cup 2012 będą mieli szansę na skomercjalizowanie projektów utworzonych w ramach nowej ścieżki Imagine Cup Venture, która powstała przy współpracy z parkiem technologicznym MMC Brainville.

Warto przypomnieć, że studenci z Polski już wielokrotnie stawali na podium Imagine Cup. W tegorocznej edycji nasi rodacy zwyciężyli w kategorii aplikacji webowych - dokonał tego zespół studentów z Poznania. Polacy wywalczyli także drugie miejsce w kategorii IT oraz trzecią lokatę w kategorii interoperacyjności. Łącznie w finałach Imagine Cup 2011 wzięło udział 400 studentów z 70 krajów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.