r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rejestracja na infoShare 2012 otwarta

Strona główna Aktualności

Ruszyła już rejestracja na konferencję infoShare 2012. infoShare to coroczna konferencja informatyczna, która odbywa się od 2007 roku w Gdańsku, i co roku przyciąga więcej uczestników. Zakres tematyczny konferencji jest bardzo szeroki i obejmuje media cyfrowe, nowoczesne formy marketingu, szeroko rozumiane technologie IT oraz zarządzanie projektami i nowymi przedsięwzięciami. Podstawą istnienia tego wydarzenia jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniami przez ekspertów z różnych dziedzin i specjalizacji. Tegoroczny infoShare odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia.

Lista prelegentów infoShare z roku na rok jest coraz bogatsza. W poszczególnych wystąpieniach bardzo duży nacisk kładzie się na praktyczne aspekty poszczególnych przypadków. W programie dwudniowego spotkania znajdą się sesje prowadzone zarówno przez specjalistów z dużych i małych firm informatycznych (również tych z polskimi korzeniami), jak i przedstawicieli kilku z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych. Pełna agenda spotkania nie jest jeszcze dostępna, ale jedno jest pewne — będzie ciekawie.

Udział w konferencji jest tradycyjnie bezpłatny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Dla uczestników przygotowany został ciekawy sposób zadawania pytań. Pytanie można zadać już teraz, zapisując je na specjalnej karcie, a odpowiedź na nie usłyszymy podczas konferencji.

r   e   k   l   a   m   a

Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.