Rejestracja na polską premierę Windows Server 2008

Strona główna Aktualności

O autorze

Można już rejestrować się na lokalne imprezy, które polski oddział Microsoft przygotował z okazji połączonej premiery produktów Windows Server 2008, Visual Studio 2008 oraz SQL Server 2008.

Krajowa witryna pod obcojęzycznym hasłem Heroes Happen Here zawiera agendę spotkań, które odbędą się 3 marca w Gdańsku, 4 marca w Poznaniu, 6 marca w Warszawie, 10 marca we Wrocławiu, 11 marca w Katowicach i 12 marca w Krakowie. Agenda każdego z tych spotkań jest identyczna i podzielona na dwie ścieżki dla profesjonalistów IT oraz programistów. Udział w konferencjach jest bezpłatny, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc sugerujemy szybkie podjęcie decyzji.


Aktualizacja, 2008.02.06, 14:59

Jak dowiedzieliśmy się od firmy Microsoft, wszystkie osoby rejestrujące się w chwili obecnej na spotkania trafiają automatycznie na tzw. listę rezerwową. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, w pierwszym rzędzie prawo do uczestnictwa w spotkaniach mają bowiem wytypowane wcześniej osoby, które otrzymały mailowe zaproszenia. W spotkaniu będą mogli jednak uczestniczyć i inni zainteresowani. Wobec już widocznego, dużego zainteresowania Microsoft planuje zwiększenie liczby miejsc.

© dobreprogramy

Komentarze