Rejestracja promocyjnych kopii Visty znów otwarta

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft ponownie otworzył rejestrację promocyjnych kopii systemów Windows Vista w wersji NFR.

Przypomnijmy, że wraz z nowym rokiem przestała funkcjonować witryna www.registerwindowsvistasp1.com, na której po wpisaniu kodu PIN z pudełka można było uzyskać klucz produktu dla otrzymanego w promocji systemu Windows Vista Ultimate SP1 NFR (Not For Resale). U nas w kraju wiele takich paczek z NFRami otrzymać można było w ramach różnych akcji oraz konkursów na portalach społecznościowych polskiego oddziału Microsoftu, podczas wydarzeń związanych z akcją Heroes Happen Here, w formie nagród podczas różnych konferencji oraz innymi kanałami.

Status witryny rejestracyjnej pozostawał do tej pory zagadką. Obecnie witryna jednak znowu działa i pozwala wygenerować klucze produktów do aktywacji systemu. Microsoft informuje, że taki stan rzeczy utrzyma się do 30 czerwca. Po tym terminie uzyskanie klucza produktu będzie niemożliwe, dlatego jeśli ktoś nadal tego nie uczynił, radzimy o tym pamiętać. Również ci, którzy klucz już wygenerowali, ale nie posiadają go w archiwum powinni przed 30 czerwca zażądać jego przypomnienia na wspomnianej witrynie.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję