r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rejestruj wyszukiwanie z Yahoo! Search Pad

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft od dłuższego czasu prowadzi bitwę z Google o hegemonię na rynku wyszukiwarek internetowych. Jak widać, nie poddaje się również trzeci, nieco zapomniany już gracz - Yahoo!, wzbogacając swoją wyszukiwarkę o Search Pad.

Wspomniana wyżej innowacja to rodzaj inteligentnego notatnika, który śledzi prowadzone przez użytkownika wyszukiwanie. Głównym celem Search Pada jest automatyczne zapisywanie adresów otwieranych z wyszukiwarki stron WWW. Narzędzie samo opatruje je miniaturką i zestawia w jednym miejscu. Do zebranych adresów witryn można dołączyć pobraną z nich treść. Wszystkie zapisane pozycje mogą być dodatkowo komentowane, edytowane, drukowane, a całość udostępniona innym osobom.

Funkcjonowanie Yahoo! Search Pad nie wzbudza zastrzeżeń. Co warte uwagi - niezainteresowane dodatkiem osoby nie są natarczywie nagabywane do jego wykorzystywania, co często zdarza się w przypadku wprowadzania do usług nowości.

Search Pad jest aktualnie w fazie beta. Jak radzi on sobie podczas wyszukiwania, można przekonać się już teraz otwierając witrynę Yahoo! Search.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.