Rekord Guinnessa w Dniu Pobierania Firefoksa 3?

Strona główna Aktualności

O autorze

Mozilla ogłosiła zamiar ustanowienia nowego rekordu Guinnessa w liczbie pobrań aplikacji w ciągu 24 godzin.

Próba pobicia rekordu została zaplanowana na dzień premiery Firefoksa 3, nazwanego "Dniem Pobierania" (Download Day). Mozilla przekonuje członków swojej globalnej społeczności do rozpowszechniania tej informacji i włączenia się do akcji - poprzez zachęcanie innych do pobrania programu bądź organizowanie imprez pod hasłem "pobierz Firefoksa 3".

Społeczność Firefoksa urosła od 2004 r. do ponad 175 milionów użytkowników. Przeglądarka dostępna jest w 45 językach, korzystają z niej internauci w ponad 230 krajach. Prężna społeczność Mozilli codziennie podejmuje różnorodne inicjatywy popularyzujące Firefoksa. Dzień Pobierania stanowi kontynuację tej tradycji - entuzjazm społeczności pomoże rozpropagować ideę Firefoksa i sprawi, że dla wielu ludzi na świecie korzystanie z Internetu stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Miłośnicy Firefoksa mogą przyczynić się do powodzenia misji ustanowienia rekordu Guinnessa w Dniu Pobierania, składając deklaracje online, organizując specjalne imprezy dla przyjaciół lub umieszczając na swoich stronach internetowych przyciski promujące Dzień Pobierania.

© dobreprogramy