r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rekordowe wyniki finansowe Adobe

Strona główna Aktualności

Adobe Systems poinformowało w poniedziałek, że zysk osiągnięty w trzecim kwartale roku księgowego podwoił wynik z analogicznego okresu poprzedniego roku, ustanawiając swoisty rekord dla wyników finansowych Adobe oraz przekraczając i tak spore oczekiwania inwestorów giełdowych. Jest to naturalnie wynikiem sporego sukcesu, jakim stała się premiera nowej linii produktów Adobe CS3 - jak utrzymuje Adobe, największej premiery produktowej w 25-letniej historii firmy.

Przychód netto za trzy miesiące kończące się 31 sierpnia wyniósł 205,2 mln USD - w stosunku do 94,4 mln USD zysku osiągniętego w trzecim kwartale poprzedniego roku to skok na poziomie 117%. Adobe sprzedał w tym okresie oprogramowanie o łącznej wartości 851,7 mln USD, niemal o połowę więcej niż w trzecim kwartale 2006. Biorąc pod uwagę wydatki, takie jak między innymi koszty restrukturyzacji związane z zakupem Macromedii, wypracowany w tym okresie zysk spółki wyniósł 269,4 mln USD. Analitycy finansowy spodziewali się tego wyniku na poziomie 246 mln.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.