r   e   k   l   a   m   a
reklama

Relacja on-line z ImagineCup

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft ogłosił oficjalną listę finalistów w kategorii Projektowanie Oprogramowania i Projektowanie Systemów Wbudowanych tegorocznej edycji międzynarodowej rozgrywki finałowej konkursu technologicznego Microsoft Imagine Cup w Korei. Zwycięzców tych oraz siedmiu pozostałych kategorii poznamy w najbliższy piątek po południu.

Właśnie w piątek w godzinach 14:15 - 14:30 będzie można obejrzeć on-line relację wideo z gali finałowej oraz wręczenia nagród zwycięzcom. Jeśli komuś termin ten nie odpowiada, będzie mógł zobaczyć powtórkę tego samego dnia w godzinach 21:20 - 21:30. Do obejrzenia relacji wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronach firmy, która w imieniu Microsoft realizuje transmisję.

Inne materiały na temat konkursu ImagineCup, w tym także klipy wideo można znaleźć na jego stronie domowej.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów