reklama

Relacja z Microsoft Technology Summit 2009

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W dniach 29-30 września 2009 roku w Warszawie odbyła się czwarta edycja konferencji Microsoft Technology Summit – największej tego typu imprezy w naszym kraju skierowanej do specjalistów IT, programistów i pasjonatów nowych technologii Microsoftu. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, konferencja miała miejsce w Pałacu Kultury i Nauki. Udział w tej niemałej imprezie wzięło udział ponad 3000 osób.

Również i my byliśmy tam obecni i spieszymy z relacją wzbogaconą zdjęciami, które – mamy nadzieję – pozwolą choć częściowo poczuć klimat konferencji także tym, którzy osobiście nie mogli w niej uczestniczyć. W ramach relacji polecamy także część "bonusową" - zdjęcia oraz opis naszych wrażeń z zabawy dotykowym stolikiem Microsoft Surface, który po raz pierwszy zawitał do polskiego oddziału Microsoftu i być może niedługo podbije nasz rynek.

Zapraszamy do lektury Relacji z Microsoft Technology Summit 2009 opublikowanej w dziale Artykuły.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić