reklama

Relacja z polskiej premiery Creative Suite 3

Strona główna Aktualności

O autorze

Już od kilku dni można kupić oraz testować aplikacje Adobe z rodziny Creative Suite. Pojawienie się najnowszych produktów zostało jednak poprzedzone efektowną polską premierą. Jak przystało na tak poważnego producenta impreza odbyła się z odpowiednią "pompą", a uczestnicy mogli uzyskać wiele ciekawych informacji na temat nowych produktów oraz integracji aplikacji znanych z pakietów Adobe CS2 oraz Macromedia Studio, na którą firma Adobe położyła szczególnie duży nacisk.

Podczas premiery uczestnicy mogli czerpać wiedzę z kilku bardzo interesujących prezentacji i wykładów dotykających zarówno zagadnień zupełnie podstawowych takich jak zawartość poszczególnych "pudełek" CS3 jak również niezwykle interesujących pokazów związanych ze szczegółowymi omówieniami najciekawszych nowych funkcji.

Wszystkich którzy nie uczestniczyli w imprezie, a są zainteresowanych pakietem Creative Suite 3 oraz nowościami w aplikacjach wchodzących w jego skład zapraszamy do lektury Relacja z polskiej premiery Adobe Creative Suite 3.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama