Relacja z targów Gamescom

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach 17-22 sierpnia niemiecka Kolonia po raz drugi zamieniła się w europejskie i światowe centrum wszystkiego, co związane z grami. Targi Gamescom ponownie okazały się wielkim sukcesem organizatorów, w tym roku przyjmując ponad 254 tys. osób zainteresowanych światem elektronicznej rozrywki. Wystawiło się 505 firm z 33 krajów, zaprezentowano po raz pierwszy przeszło 200 całkiem nowych produktów. Pomimo konfliktu z właścicielami ziemi, na której stoją hale Koelnmesse, na przyszły rok imprezę zapowiedziano w tym samym miejscu i w tym samym terminie.

This text will be replaced

Targi oczywiście odwiedziliśmy wraz z ekipą Gamikaze. Wszelkie materiały związane z imprezą znajdziecie zgromadzone na poświęconej jej specjalnie stronie w portalu Gamikaze - już teraz możecie zapoznać się tam z relacją z tegorocznego Gamescomu, fotogalerią z hostessami, jak też poczytać o przyszłych hitach (takich jak chociażby Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Dragon Age II, Mortal Kombat albo Portal 2), są odnośniki do aktualności oraz najświeższych galerii z gier. Materiału wciąż przybywa - już wkrótce między innymi wrażenia z BioShock: Infinite, Deus Ex: Human Revolution, Call of Duty: Black Ops czy Need for Speed: Hot Pursuit.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie