Relacja ze spotkania Billa Gatesa z liderami społeczności IT

Strona główna Aktualności

O autorze

2 lutego w warszawskim hotelu Bristol odbyło się zamknięte spotkanie Billa Gatesa z liderami portali poświęconych technologiom Microsoftu, osobami posiadającymi tytuł Microsoft Most Valuable Professional (MVP), studentami polskich uczelni zarządzającymi grupami .NET oraz zwycięzcami konkursów Mistrz.NET i Strażnik Systemu.

Nie ma sensu pytać go, dlaczego oprogramowanie w Polsce jest drogie - sugerował przed spotkaniem Jacek Myrcha z polskiego oddziału Microsoft, dodając że Bill Gates bieżącą działalnością firmy praktycznie się nie zajmuje. I choć prawdopodobnie mógłby w tym zakresie niejedno, uczestnicy tego wyjątkowego spotkania - na którym garnitury zastąpiły koszulki promujące ideę organizacji w Polsce finału Imagine Cup - zgodzili się, że istnieją znacznie ciekawsze pytania, które możnaby zadać założycielowi i głównemu architektowi oprogramowania firmy Microsoft. Co nie znaczy, że Bill wyszedł na tym lepiej.

Tak zaczyna się Minirelacja ze spotkania Billa Gatesa z przedstawicielami polskich społeczności specjalistów IT, opublikowana na łamach portalu użytkowników Windows Server System - WSS.pl. Zapraszamy do lektury.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie