Relax Melodies 2.0

Strona główna Mac Dom Zdrowie i uroda
Pobierz program

Relax Melodies to program, w którym znajdziemy nagrania ułatwiające odzyskanie spokoju oraz zasypianie. Dzięki niej nie trzeba szukać przyjemnej muzyki, która wprowadzi nas w błogi nastrój – wystarczy uruchomić program i wybrać ulubione odgłosy, a zostanie wygenerowana ścieżka dźwiękowa z ich udziałem.

W programie znajdziemy bogatą kolekcję odgłosów natury, dźwięki wydawane przez zwierzęta, różne typy szumu (wentylator, odkurzacz, odgłosy miasta), tykanie zegara, ognisko, biały szum i wiele innych. Nie zabrakło też kilku spokojnych melodii, które mogą posłużyć za bazę ścieżki dźwiękowej. Warto zaznaczyć, że głośność każdego z dźwięków można ustawić osobno. Ulubione odgłosy można dodawać do własnej kolekcji.

W ustawieniach aplikacji można ustawić także budzik i czasowy wyłącznik odtwarzania dźwięków.

Program jest dostępny za darmo, jednak jest to wersja nieco okrojona. Za opłatą można uzyskać dodatkowe 102 dźwięki i pozbyć się reklamy u dołu okna.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Bezsenność? Aplikacje na dobry sen dostępne bez recepty

38
08.12.2015  •  Anna Rymsza

Budzenie się to poważny problem, zwłaszcza zimą. Oczywiście by budzić się bez problemu, trzeba też zdrowo zasypiać. Do tego należy unikać kawy wieczorem, nie jeść i nie ćwiczyć intensywnie tuż przed położeniem się do łóżka, unikać wpatrywania się w ekran, zapewnić sobie świeże powietrze, odpowiednią temperaturę i tak dalej. Jeśli to wszystko nie pomaga, można siegnąć po różne aplikacje, które pomogą zrelaksować się i spokojnie zasnąć. f.lux Program f.lux to najbardziej oczywisty wybór, gdy myślimy o walce z bezsennością, wywołaną wpatrywaniem się przez wiele godzin w świecący chłodnym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji