r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Remedy się rozrasta, do zarządu dołączają Mike Capps i Christian Fredriksson

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wydawałoby się, że odpowiedzialne za powołanie do życia postaci takich jak Max Payne czy Alan Wake studio Remedy nieco zwolniło w ostatnich latach bieg, a tymczasem zespół przygotowujący na Xboksa One ambitny projekt Quantum Break rośnie w siłę. Do zarządu dołączył oto nie byle kto, bo sam Mike Capps, który przez wiele lat stał na czele Epic Games, a w ślad za nim także Christian Fredriksson, czyli głowa... F-Secure.

Doświadczenie tego pierwszego w grach nie sposób ocenić, bo jest tak ogromne, drugi zaś może pozornie nie ma za wiele wspólnego ze światem elektronicznej rozrywki, ale pomoże ruszyć ekipie z kopyta, dbając między innymi o jej strukturę i organizację pracy. Studio optymistycznie patrzy w przyszłość, ciesząc się ze wzrostu znaczenia projektów niezależnych zespołów deweloperskich, które także dzięki zmianie myślenia w obozach Sony i Microsoftu wkrótce powinny zabłysnąć innowacyjnymi, ciekawymi produkcjami.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.