reklama

Remedy się rozrasta, do zarządu dołączają Mike Capps i Christian Fredriksson

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wydawałoby się, że odpowiedzialne za powołanie do życia postaci takich jak Max Payne czy Alan Wake studio Remedy nieco zwolniło w ostatnich latach bieg, a tymczasem zespół przygotowujący na Xboksa One ambitny projekt Quantum Break rośnie w siłę. Do zarządu dołączył oto nie byle kto, bo sam Mike Capps, który przez wiele lat stał na czele Epic Games, a w ślad za nim także Christian Fredriksson, czyli głowa... F-Secure.

Doświadczenie tego pierwszego w grach nie sposób ocenić, bo jest tak ogromne, drugi zaś może pozornie nie ma za wiele wspólnego ze światem elektronicznej rozrywki, ale pomoże ruszyć ekipie z kopyta, dbając między innymi o jej strukturę i organizację pracy. Studio optymistycznie patrzy w przyszłość, ciesząc się ze wzrostu znaczenia projektów niezależnych zespołów deweloperskich, które także dzięki zmianie myślenia w obozach Sony i Microsoftu wkrótce powinny zabłysnąć innowacyjnymi, ciekawymi produkcjami.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić