ReminderFox 2.1.6.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ReminderFox to wtyczka do przeglądarki Firefox, dzięki której możemy korzystać z niewielkiego, prostego organizera, definiować przypomnienia i zarządzać kalendarzem wydarzeń.

Aplikacja po zainstalowaniu domyślnie wyświetla się w prawym górnym rogu przeglądarki i powiadamia nas w przypadku zbliżającej się zapisanej daty pojawiającym się w dole okna obrazkiem. Najbliższe wydarzenia zobaczymy najeżdżając na niego. Wpisy do kalendarza możemy zaplanować i posegregować według zaproponowanych kategorii lub tworząc własne. Przydatną opcją jest możliwość łatwego ustawienia powtarzania danego wydarzenia, np. co kilka dni, czy też godzin, także w nieregularnych odstępach, czy też według jakiegokolwiek matematycznego klucza.

ReminderFox jest przyjemnie estetycznie wykonany, oszczędny w środkach, a jednocześnie nie ma się wrażenia surowości. Do tego łączy sprawnie dwie nieco przeciwstawne rzeczy - po włączeniu przeglądarki trudno jego przypomnień nie zauważyć, ale zarazem nie odnosi się wrażenia, że rozszerzenie się nam narzuca.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!