Remo Duplicate Photos Remover Remo Duplicate Photos Remover 2.0.1.66

Strona główna Android Narzędzia Oczyszczanie systemu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Remo Duplicate Photos Remover to bardzo proste w obsłudze narzędzie umożliwiające wyszukiwanie duplikatów zdjęć. Dzięki niemu usuniemy zbędne pliki i zwolnimy miejsce w pamięci wewnętrznej urządzenia przenośnego i/lub na karcie SD.

Działa na autorskiej technologii

Aplikacja wykorzystuje specjalne rozwiązanie opatentowane przez firmę Remo oparte na inteligentnym algorytmie zdolnym do usuwania tych samych fotografii. Remo Duplicate Photos Remover skanuje i wyświetla zlokalizowane duplikaty, ale nie usuwa ich bez wiedzy użytkownika. Musi on bowiem wskazać zdjęcia, których nie chce już dalej przechowywać, a następnie kliknąć odpowiedni przycisk.

Różne tryby skanowania

Powyżej wspomniano, że Remo Duplicate Photos Remover usuwa te same obrazy, ale program świetnie radzi sobie także ze znalezieniem podobnych zdjęć. Niejednokrotnie zdarza się nam bowiem wykonać kilka fotografii, by ostatecznie wybrać najlepsze ujęcie. Zwykle w takich sytuacjach zapominamy jednak o usunięciu duplikatów, które niepotrzebnie zajmują miejsce na naszym smartfonie lub tablecie.

Program nie wymaga uwagi

Należy zaznaczyć, że Remo Duplicate Photos Remover może skanować naszą galerię w tle. Warto skorzystać z tej opcji wtedy, gdy dysponujemy pokaźną liczbą zdjęć, a nie chcemy blokować sobie dostępu do telefonu.

Remo Duplicate Photos Remover – kluczowe cechy:

  • wyszukiwanie i usuwanie duplikatów zdjęć
  • znajduje zarówno te same, jak i podobne obrazy
  • pozwala zwolnić sporo miejsca w pamięci wewnętrznej urządzenia bądź na karcie SD
  • skanowanie może odbywać się w tle
  • aplikacja jest dostępna za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!