Remo File Eraser Remo File Eraser 2.0 Free Edition

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Remo File Eraser to darmowe narzędzie przeznaczone do trwałego kasowania danych ulokowanych na dysku twardym komputera. Przy jego użyciu całkowicie usuniemy pliki i foldery zapisane na nośniku danych, tak aby nie było możliwe ich późniejsze odzyskanie.

Remo File Eraser podobnie jak inne programy tego producenta wyposażony został w estetyczny i przyjazny początkującemu użytkownikowi interfejs graficzny wzorowany na Modern UI z Windowsa 8. Oferuje on narzędzia, umożliwiające trwałe usunięcie wskazanych przez nas plików i folderów, zawartości systemowego kosza, nadpisanie pustej przestrzeni lub całkowite skasowanie pełnej zawartości nośnika. Program obsługuje wszelakiego rodzaju dyski twarde, przenośne magazyny danych USB oraz karty pamięci, umożliwiając przeprowadzenie operacji niszczenia plików z użyciem mechanizmów nadpisywania zerami lub zdefiniowanymi znakami, a także zgodnie z standardem DOD 5220.22.M.

Narzędzie z powodzeniem wykorzystywane może być w przypadku np. sprzedaży dysku twardego lub komputera. Pozwala ono trwale usunąć zgromadzone na nim dane, zapewniając, że nowy właściciel urządzenia nie uzyska dostępu do naszych prywatnych danych. Producent poza wersją darmową udostępnia również edycję komercyjną, która dodatkowo wyposażona została w takie zaawansowane standardy niszczenia danych jak N.A.V.S.O - RLL, N.A.T.O, V.S.I.T.R, Peter Guttman Method i Peter Guttman + DOD 5200.22.M.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!