Remote Desktop Manager Free 2020 3.4.0

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program

Remote Desktop Manager Free to bardzo wygodny i przyjazny program do zarządzania połączeniami ze zdalnym pulpitem. Program potrafi łączyć się z protokołami Microsoft RDP, TeamViewer, Radmin, Citrix, LogMeIn i wieloma innymi.

Remote Desktop Manager Free to darmowa wersja programu. Można w nim przechowywać informacje o połączeniach, dane logowania i hasła, a w wersji biznesowej także bezpiecznie współdzielić je z innymi użytkownikami. Program ma wbudowanego menedżera haseł i może integrować się z zewnętrznymi programami, jak KeePass. Połączenie można nawiązywać także przez VPN-y różnego typu.

Program ma także wbudowane narzędzia do zdalnego zarządzania komputerem, jak Wake on LAN czy zdalne wyłączanie. Do automatyzacji zadań można wykorzystać makra w PowerShellu, VBScripcie, SQL Script i wielu innych językach. Ponadto znajduje się tu konsola dla Citrix XenServer, VMware, Microsoft Terminal Server i Hyper-V.

Programu można używać za darmo bez rejestracji przez 30 dni. Po tym czasie należy założyć darmowe konto, by wciąż korzystać z programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!