Remote Utilities Free Remote Utilities Free 7.0.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Remote Utilities Free to narzędzie, które pozwala na zdalne sterowanie komputerami z systemem operacyjnym Windows.

Połączenie z innymi sprzętami za pomocą Remote Utilities Free odbywa się przy wykorzystaniu lokalnego adresu IP lub DNS. Po uzyskaniu zdalnego dostępu do wybranego peceta możemy wykonywać na nim dowolne operacje (nawet bez wiedzy hosta), a także komunikować się z użytkownikiem sprzętu, z którym uzyskaliśmy połączenie (czat tekstowy, głosowy oraz rozmowa wideo). To drugie rozwiązanie może okazać się przydatne w sytuacji, gdy chcemy na przykład wyeliminować jakieś usterki.

Remote Utilities Free oferuje szereg przydatnych funkcji, takich jak chociażby wsparcie Active Directory, możliwość ominięcia zapory sieciowej czy obsługa serwerów proxy. Na uwagę zasługuje również możliwość rejestrowania działań użytkownika na zdalnym komputerze, uruchamiania, restartowania czy przełączania w stan hibernacji sprzętu, do którego jesteśmy podłączeni oraz opcja blokowania widoku ekranu, dostępu do klawiatury oraz myszy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!