RemotePC RemotePC 7.6.45

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz program

RemotePC pozwala na uzyskanie dostępu do zdalnie podłączonych komputerów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu możemy skorzystać z nich w dowolnym miejscu o dowolnym czasie.

Zawsze dostępny

Nie chcesz marnować czasu na każdorazowe logowanie? RemotePC zawiera funkcję, która pozwala na uzyskanie zdalnego dostępu do komputera w każdej chwili. Jeśli ktokolwiek inny ma wykonać istotne operacje na sprzęcie w trybie zdalnym może otrzymać od Ciebie unikatowy identyfikator i klucz umożliwiający jednorazowy dostęp do komputera. Warto dodać, że za sprawą obsługi interfejsu webowego nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania.

Wszystko zdalnie

Czatowanie między komputerami, drukowanie, uruchamianie muzyki, przesyłanie plików, nagrywanie sesji i wiele innych działań możliwych jest do wykonania na zdalnie połączonym komputerze. RemotePC zawiera także opcję sporządzania raportów, więc mamy możliwość śledzenia aktywności na bieżąco.

Bezpieczeństwo

Możesz połączyć się ze zdalnym komputerem nie tylko przy użyciu swojego peceta lub Maka, ale także smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android lub iOS. Połączenie zdalne jest oczywiście szyfrowane (TLS v 1.2 / AES-256), a osobisty klucz dostępu pełni funkcję dodatkowego hasła.

Najważniejsze cech RemotePC?

  • zdalny dostęp do innego komputera z poziomu aplikacji lub za pomocą interfejsu webowego
  • możliwość przyznania jednorazowego dostępu do zdalnego komputera wybranemu użytkownikowi
  • logowanie na PC/Mac lub przez urządzenia z systemami operacyjnymi iOS bądź Android
  • szyfrowane połączenie (TLS v 1.2 / AES-256)
  • zdalne drukowanie, włączanie muzyki, przesyłanie plików, wbudowany czat

Uwaga!

  • RemotePC posiada darmową wersję (pojedyncza licencja), która pozwala na uzyskanie zdalnego dostępu do jednego komputera. Zawiera ona jednak liczne ograniczenia. Niedostępne są między innymi takie funkcje, jak przesyłanie plików, zdalne drukowanie, dostęp za pośrednictwem przeglądarki stron internetowych i wiele innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!